logo

THY ÇALIŞANLARINA TÖRENLE ROZET TAKILDI!

Türk Hava Yolları’nda 10 yıl 20 yıl ve 30 yılını tamamlayan çalışanlara tören ile rozet takıldı. Rozet takma törenini ardından Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi sosyal medya hesabından “ Kabin ekibimizden oluşan musiki ekibi de törene renk kattı. Bize söz verdiler “THY şarkısı bestelemeye” paylaşımını yaptı.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, çalışanlara rozet taktı. Türk Hava Yolları’ında 10 yıl 20 yıl ve 30 yılını tamamlayan çalışanlara tören ile rozet taktı. Türk Hava Yolları Genel Müdürlük binasında yapılan törene Genel Müdür Bilal Ekşi, çalışanlar ve Kabin ekiplerinden oluşan müzik gurubu katıldı. Müzik gurubu Ekşi’ye THY şarkısı besteleme sözü veridi. Törenin ardından rozet takılan personel ile THY Genel Müdürü Bilal Ekşi ve yöneticiler toplu fotoğraf çektirdi.

Törenin ardından çekilen toplu fotoğrafı sosyal meyde hesabından paylaşan Ekşi, “ #THY ‘nin başarısına katkıda bulunan arkadaşlarımıza tören ile rozetlerini takdim ettik. Emeklerinize sağlık; nice yıllara. Kabin ekibimizden oluşan musiki ekibi de törene renk kattı. Bize söz verdiler “THY şarkısı bestelemeye” paylaşımını yaptı.

Share