logo

BU AIRSHOW’U EVİNİZDE İZLEYİN !

Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow 2020, pandemi sebebiyle “seyircisiz” olarak, bu kez TV ve Sosyal Medya kanallarında “canlı yayın” ile karşınızda olacak!

Sivrihisar Havacılık Merkezi (Eskişehir) , Necati Artan Tesisleri’nde, 13 Eylül 2020 tarihinde (Pazar) Uluslararası boyutta muhteşem bir Hava Gösterisi düzenleniyor. Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow 2020’nin tüm dünyaya naklen yapılacak canlı yayın ile milyonlarca seyirciye ulaşması bekleniyor.

Şanlı Hava Kuvvetlerimizin Efsanevi F-16 Gösteri Ekibi SOLOTÜRK, hepimize gurur veren ve coşturan performansıyla bu sene Canlı Yayın ile Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow 2020’de!

Sivrihisar semalarında bir İLK olarak, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı 201. Personel Kurtarma Filo Komutanlığı paraşüt atlayışları ve Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığı’na bağlı helikopter gösteri ekipleri de etkileyici performansları ile Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow 2020’de yer alıyorlar.

Jandarma Genel Komutanlığı Havacılık Başkanlığı “Jandarma Çelik Kanatlar Uçuş Gösteri Ekibi”, geçen sene olduğu gibi bu sene de nefes kesen gösterisiyle sizlerle buluşuyor.

 

M.S.Ö. Hava ve Uzay Müzesi, envanterinde bulunan bütün “tarihi” uçakları ile bu olağanüstü gösteride yer alıyor. Türkiye’nin uçan en eski tayyaresi DC-3 “Turkish Delight” ı, efsane savaş uçağı Mustang P-51D “Ferocious Frankie” yi , T-6 G Texan “Happy Hour” , Antonov AN-2 ve Boeing Stearman A-75 uçaklarını evinizden CANLI olarak izleyebileceksiniz.

İngiliz Pilotlar Martin Lovell , Bob Pooler , Andrew James Goodall ve Lee Proudfoot ile Alman Pilot Gabriel Orlando Rieser’ın yapacağı birbirinden heyecanlı ve adrenalin dolu uçuşlar Sivrihisar Hava Gösterileri 2020’ye büyük renk katacak.

Türkiye’nin “Göklerdeki Gururu” Milli Akrobasi Pilotumuz Ali İsmet Öztürk ‘ün efsane akrobasi gösterisi de canlı yayında Sivrihisar Hava Gösterileri 2020’ye damga vuracak.

Bunlara ilave olarak, hem gösteri pilotları hem de havacılık tarihimizde yerini almış seçkin pilotlarımızla canlı yayında yapılacak röportajlar ile ekran başındaki seyirciler keyifli vakit geçirecekler.

 

Share