logo

DHMİ GENEL MÜDÜRÜ KESKİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI ​​​

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hüseyin Keskin Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hüseyin Keskin’in mesajı şöyle:

​​​”Bayramlar; kırgınlıkların giderilmesine, dostlukların pekişmesine, milletimizi ayakta tutan değerlerin yaşatılmasına vesile olan, manevi iklimin gönülleri kuşattığı mübarek günlerdir.

İhtiyacı olana yardım elinin samimiyetle uzatıldığı, dayanışma ruhunun güçlendiği, kalplerin sevgiyle dolduğu bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenen tüm havalimanlarımızda dezenfeksiyon işlemleri de kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Özlediğimiz o eski bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da hava yolunu tercih eden vatandaşlarımıza rahat ve güvenli bir yolculuk imkânı sunmak için tüm tedbirleri alan, havalimanlarımızda büyük bir titizlik ve özveriyle çalışan kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum.

Ülkemize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesi temennisiyle aziz milletimizin, kıymetli mesai arkadaşlarımın, sektör çalışanlarının Kurban Bayramını en kalbî duygularımla tebrik ederim; ibadetlerimizin kabul olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.”

Share