logo

EMİRATES SKYWARD ÜYELERİNE MİL FIRSATI

Skywards üyeleri, Mart ayında Emirates ve flydubai ile gerçekleştirdikleri her uçuşta, 4 kata kadar daha fazla Mil kazanabiliyor.

Emirates ve flydubai’nin ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, tüm yeni ve eski Skywards üyelerine yönelik, yeni ve kısa süreli bir mil programı başlatıyor.

Söz konusu kampanya, Emirates ve flydubai için, 10 Nisan- 27 Haziran 2019 ile 6 Eylül -30 Kasım 2019 tarihleri arasında seyahat etmek üzere, 20-31 Mart 2019 tarihleri arasında, Economy ve Business Class için yapılan rezervasyonlar için geçerli olacak. Üyelerin ayrıca, Emirates Airline Vakfına bağışta bulunarak bir milyon Mil kazanmaları da mümkün olacak.

Üyeler, kampanya kapsamında geçerli seyahat süresinde, ilk uçuşlarında, normal Millerinin yanında, %100 daha fazla Skywards Mil ödülü elde edecek. Yine kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde, üyeler Emirates veya flydubai ile ikinci uçuşlarında %200 ve üçüncü uçuşlarında ise %300 daha fazla Skywards Mili kazanacak.

Bu uygulama kapsamında kazanılan Skywards Milleri, Emirates ya da flydubai’deki uçuşlarda ya da sınıf yükseltmelerinde kullanılabiliyor. Örneğin, uygulamanın geçerli olduğu süre boyunca, Dubai ile Londra Heathrow Havaalanı arasında, Economy Flex Plus’ta üç gidiş dönüş uçuş gerçekleştiren bir Skywards üyesi, uygulama sayesinde, Dubai ile Londra arasında, Economy Class’ta bir gidiş-dönüş uçuşu ödülü kazanmaya yetecek sayıda Mil elde edebilecek.

Üyelerin, uygulamadan yararlanabilmesi için, online kayıt yaptırması ve Emirates uçuşları için Saver, Flex ya da Flex Plus ve flydubai uçuşları için ise, Value, Flex ya da Business Only ücretlendirmelerinden birisini seçmesi gerekiyor.

Bağış yaparak “Mil Milyoneri” olma şansı elde edebilirsiniz

Emirates Skywards sadakat programının üyeleri, ayrıca, iyi bir amaç için yardım projesine, 5 dolar bağışta bulunarak, bir milyon Skywards Mili kazanma şansını elde edebilirler. 18. Yılını kutlayan ‘Thanks a Million’ kampanyası ile elde edilen gelir, ihtiyaç sahibi çocuklara, korunak, gıda, sağlık ve eğitim hizmetine erişim imkânı veren, çocukların sahip oldukları potansiyeli kullanabilmelerine yardım etmeye odaklı bir sivil toplum kuruluşu olan Emirates Airline Vakfı’na bağışlanacak.

500,000 Skywards Mili ve bir milyon Skywards Mili için yapılacak olan iki çekilişin kazananları, 30 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Dubai Dünya Kupası etkinliğinde duyurulacak.

Share