logo

EMİRATES’İN TÜRKİYE’DEN KABİN MEMURU ALIMI DEVAM EDİYOR

Emirates, çok uluslu kabin ekibine katılacak adaylar için 21 Haziran 2024 tarihinde Akra Hotel Antalya’da ve 29 Haziran 2024 tarihinde DoubleTree by Hilton Bodrum’da değerlendirme günleri düzenliyor. Emirates ayrıca adayların yalnızca özel davetle katılabilecekleri değerlendirme günlerini ise 19 Haziran 2024 tarihinde İstanbul ve 27 Haziran 2024 tarihinde Ankara’da gerçekleştirecek.

Dubai merkezli havayolu, kişiye özel ve mükemmel ağırlama hizmetleri sunmaya ve yolcular için unutulmaz anlar yaratmaya istekli yetenekler arıyor. Emirates’in en büyük önceliklerinden birinin güvenlik olması sebebiyle, ideal adayların kendinden emin bir şekilde liderlik etmesi, uçak içi hizmetlerin, güvenlik ve emniyet prosedürlerinin yönetiminin kontrolünü üstlenmesi bekleniyor. Emirates kabin ekibinin tamamına, havayolunun Dubai’deki son teknolojiyle donatılmış havacılık akademisinde birinci sınıf bir eğitim sunuluyor.

Kariyerlerine kusursuz bir başlangıç yapmayı planlayan adayların, İngilizce dilinde yazılmış güncel bir özgeçmiş (CV) ve yeni çekilmiş bir fotoğraf ile internet üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

Adayların tüm günü mülakat alanında geçirecek şekilde hazırlıklı gelmeleri gerekiyor.

Başvuru için tıklayın….

https://www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crew/

Share