logo

HAVACILIK ŞİRKETLERİN ÇALIŞANLARIN 1 MAYIS’INI KUTLADI

Havacılık şirketleri, çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü sosyal medya hesaplarından yayımladıkları video ve mesajlarla kutladılar. 

Havacılık şirketleri, çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü sosyal medya hesaplarından yayımladıkları video ve mesajlarla kutladılar.

Türk Hava Yolları (THY) paylaşımı:

THY’nin sosyal medya hesabından yapılan ve çalışanların görüntülerinin yer aldığı videolu paylaşımda, “Bayrağımızın her gün daha yükseklerde dalgalanmasını sağlayan tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyoruz.” ifadelerine yer verildi.

İGA Istanbul Airport:     
İGA İstanbul Havalimanı da Türkçe ve İngilizce olarak !!1 Mayıs Emek ve Dayanışma mGünü kutlu olsun!” ve ”Happy May 1 Labor and Solidarity Day!”ifadelerini kullandı.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii:

Başta çalışma arkadaşlarımız olmak üzere üreten, emek veren ve alınteri döken tüm çalışanların #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyoruz.”

Pegasus Hava Yolları:
Her an her yerde emeğini ortaya koyan tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!

Sivil Havacılık GM:
Emeğin ve alın terinin dayanışmayla birleştiği 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!

DHMİ Genel Müdürlüğü : 
Üstün gayret, akıl ve alın teri ile kuruluşumuzu zirveye taşıyan kıymetli mesai arkadaşlarımın, sektör çalışanlarının ve tüm emekçilerin #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.


Sabiha Gökçen Airport:

Başta tüm çalışanlarımız olmak üzere, özverili çalışmaları ve gayretleriyle ülkemize değer katan tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!

TAV Airports:
90 farklı pasaporttan 29 bin TAV çalışanı dünyanın 26 ülkesinde yolcularımıza güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmak için 24/7 çalışıyor.
Tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarız.

Share