logo

EMİRATES A380 İLE GUANGZHOU UÇUŞLARINA BAŞLIYOR

Emirates, A380 ile uçuş hizmetini sürdürdüğü şehirlere 8 Ağustos tarihinden itibaren Guangzhou’yu da ekliyor. Halihazırda Amsterdam, Kahire, Londra Heathrow ve Parise A380 ile uçuş gerçekleştiren Emirates pandemi öncesindeki uçuş noktalarının yüzde 50’sine yolcu taşımaya yeniden başladı.

Emirates, ikonik A380 uçağını 8 Ağustos 2020’den itibaren Guangzhou’ya göndereceğini duyurdu. Havayolu şirketi, Amsterdam ve Kahire’ye A380 uçuşlarını bu hafta yeniden başlattı ve pazar talebine karşılık vermek ve yolcularına daha fazla seyahat seçeneği sunmak amacıyla Londra Heathrow’a günlük ikinci A380 uçuşunu da hizmete sundu.

Emirates, bugüne kadar 5 şehre A380 uçuşlarını yeniden başlatmış olup, bu popüler uçağın uçuşlarını talep ve operasyonel onaylara göre kademeli olarak genişletmeyi planlamaktadır. Emirates A380 deneyimi, geniş ve konforlu kabinleri sayesinde gezginler tarafından en çok tercih edilen seçeneklerden biri olmaya devam ediyor.

Yolcular şu anda Emirates A380’le günde bir kez Amsterdam’a, haftada dört kez Kahire’ye, günde iki kez Londra Heathrow’a, günde bir kez Paris’e ve haftada bir kez Guangzhou’ya (8 Ağustos’tan itibaren) seyahat edebilirler.

Geçen hafta Dubai’den Addis Ababa, Clark, Dar es Salaam, Nairobi, Prag, São Paulo, Stockholm ve Seyşel Adaları’na seferlerine yeniden başlayan Emirates, bugün itibariyle Kuveyt ve 16 Ağustos itibari ile de Lizbon seferlerine tekrardan başlıyor. Güvenliğe öncelikli olarak ağırlık veren Emirates, Ağustos ayında yolcu hizmetlerini kademeli olarak 70 şehre genişleterek pandemi öncesindeki varış yerlerinin yüzde 50’sine geri dönüyor.

 

Share