logo

KLM 100. YAŞINI İSTANBUL HAVALİMANI’NDA KUTLADI!

Hollanda’nın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi KLM’in 100. yılı İstanbul Havalimanı’nda özel bir etkinlikle kutlandı.

Kuruluş tarihinden bu yana ismi orijinal şekilde kalan ve uçuşlarını aktif bir şekilde sürdüren Dünya’nın en eski havayolu olma özelliğine sahip KLM, 100. yaşını İstanbul Havalimanı’nda kutladı.

Dünya’nın lider hava yollarından KLM, ilk gününden bu güne kadar hem karada hem gökyüzünde yolcularına her zaman öncelik vererek şeffaf ve misafirperver tavrıyla güçlü bir kurdu. KLM, 100. yıl kutlamalarında yolcularına büyük bir heyecan ve coşkuyla festival ruhunu yaşattı.

Kutlamalar, check-in esnasında KLM’in dününü ve bügününü gösteren süslemelerle başladı, ardından yolculara Türk lokumu ikram edildi. Bekleme salonunda ise yolculara sürpriz çekilişler yapıldı. Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan kalkan ve 16.00’da İstanbul Havalimanı’na inen KLM uçağının su tankı töreni ile karşılanmasıyla devam etti.

Talihli Yolcuların Uçak Biletleri Business Class Sınıfına Yükseltildi

KLM, 100. yıl kutlamaları kapsamında yolcularına bekleme salonun da sürpriz çekiliş yaptı. Çekilişi kazanan talihli yolcuların uçak biletleri Business Class’a yükseltildi.

KLM Uçağı Su Tankı Töreniyle Karşılandı

 

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan kalkan ve 160 yolcu taşıyan KL1613 uçağı, İstanbul Havalimanı pistinde itfaiye araçlarının oluşturduğu su tankı töreniyle karşılandı.

 

 

Share