logo

SETUR DUTY FREE ARABA TALİHLİSİ ÖDÜLÜNÜ ALDI

Türkiye’nin en yaygın gümrüksüz satış mağazaları zinciri olan Setur Duty Free’nin 15 Eylül 2018 ile 15 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katında bulunan mağazasından alışveriş yapanlar arasında düzenlediği otomobil çekilişini İstanbul Pendik’te yaşayan Bülent Demirtel kazandı.

Demirtel kazandığı 2018 model Ford Kuga MCA TİTANİUM 1.5 TDCİ 120 PS PWS model metalik rengi aracı Ford Perakande Satış Müdürü Güven Şensoy, Setur Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Derya Gülünay ve Setur Duty Free’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arzu Bozkurt Atalay’ın katıldıkları törende aldı.

4 bin 792 kişinin katıldığı çekiliş, söz konusu mağazadan en az 50 Euroluk alışveriş yapan ve her 50 Euro için bir çekiliş hakkı kazanan Türk vatandaşları arasında gerçekleştirildi. Müşteriler, fiş ya da faturaları üzerinde bulunan alfa numerik ve tekrar edilemeyen şifreyi www.seturdutyfree.com internet sitesinde bulunan kampanya katılım formunu doldurarak katıldılar.

Share