logo

THY EKONOMİ SINIFI İKRAMDA DÜNYA BİRİNCİSİ !

thy_globaly-logo

“The Daily Meal, ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren havayolunu belirledi.  Dört yıl ardı ardına Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen THY, ekonomi sınıfı ikram hizmetinde dünya birincisi oldu.

IMG_7706

MİLYONLARCA YOLCUYA SORULDU !

Dünyanın en iyisini belirleme sürecinde, havacılıkla ilgili önemli değerlendirme kuruluşlarının yayınladığı raporlar ve ilgiyle takip edilen havacılık haber siteleri belirleyici oldu. Milyonlarca yolcunun görüşlerinin ölçüt kabul edildiği sıralamada THY bayrağı göğüsleyerek dünya birincisi seçildi. Üstelik THY, son yıllarda farklı ikram kategorilerinde birçok ödüle layık görüldü.

IMG_7709

10 HAVACILIK DEVİNİ GERİDE BIRAKTI !

2011’de Spanfeller Media Group tarafından hayata geçirilen Amerika menşeli, popüler yeme-içme-gezi-eğlence portali ‘The Daily Meal’, yaptığı etraflı değerlendirme sonucunda, ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren 10 havayolu şirketini açıkladı. Listenin ilk sırasında yer alan ve özellikle sunduğu zengin ikram konseptiyle rakipleriyle arasında oldukça belirgin bir fark oluşturan Türk Hava Yolları, yolcular nezdinde öncelikli tercih olma özelliği sayesinde önemli bir başarıya daha imza attı:

SC-DOCCO15

SUNUM LEZZET ZENGİN SERVİSİN ADI: “THY” !

THY; Sunum, lezzet, servis ve zengin alternatif başlıklarının ikramdaki kusursuzluğun öncelikli bileşenleri olarak belirtildiği değerlendirmede, başarılı bir ikram servisiyle yolcuları mutlu etmenin sadece business sınıfında değil, ekonomi sınıfında da mümkün olduğunu dünyaya kanıtladı. Yolcu memnuniyeti odaklı hayata geçirdiği her yenilikle, sektördeki öncü pozisyonunu giderek sabitleyen Türkiye’nin milli ve bir o kadar da küresel değeri Türk Hava Yolları, yolcularını değerli ve özel hissettirmek adına emin adımlarla ilerlediği bu yolda, daha birçok başarıya imza atacağının teminatını, ard arda layık görüldüğü ödüllerle vermeye devam ediyor.

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments