logo

ADRİANA LİMA UÇAĞINI KAÇIRDI!

Dosso Dossi Fashion Show ve The Land of Legends ortaklığında 9 Haziran’da Antalya’da gerçekleştirilen defileye katılan ünlü mankenlerden Adriana Lima uçağını kaçırdı. Özel uçak ile Antalya’dan İstanbul’a ve oradan da Miami’ye uçacak olan Adriana Lima’nın, sosyal medyada paylaşmak için fotoğraf çekerken kaybettiği vakit nedeniyle uçağını kaçırdığı öğrenildi. Brezilyalı ünlü top modeller, Antalya’da uzunca süre konuşulacak bir şova imza attı. Dosso Dossi Fashion Show kapsamında The Land Of Lagends’ta önceki akşam podyuma çıkan mankenlerden Adriana Lima, Izabel Goulart ve Ana Beatriz Barros, bir gün sonra kendileri için kiralanan özel uçak ile Antalya’dan İstanbul’a uçtu.

THY İLE MİAMİ’YE UÇTU

Antalya’daki Dosso Dossi Fashion Show organizasyonunda düzenlenen defileye katıldıktan sonra geldiği İstanbul’da, Brezilyalı ünlü mankenler Izabel Goulart ve Ana Beatriz Barros ile fotoğraf çekmek isterken uçağı kaçıran Adriana Lima, bugün tarifeli uçakla ABD’nin Miami kentine hareket etti.

Bir süre İstanbul’u gezen ve fotoğraf çeken Brezilyalı modeller, kendilerini bekleyen özel uçağa planlanan zamanda yetişemedi. Bir gün daha İstanbul’da kalan Lima, bu sabah saat 10.00’da Atatürk Havalimanı’na geldi.

Lima, Türk Hava Yollarının (THY) Atatürk Havalimanı İstanbul CIP Salonu’nda bir süre Miami’ye gidecek uçağın saatini bekledi. Sefer saatine yarım saat kala TAV Prime Class görevlileri eşliğinde salondan ayrılan Lima, yolcuların ve havalimanı çalışanlarının fotoğraf çektirme isteğini de kırmadı.

Daha sonra Lima, terminalde kendisini bekleyen golf tipi araçla THY’nin saat 13.30’da Miami sefer yapacak uçağın bulunduğu körüğe hareket etti.

 

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments