logo

AHL’DA TRAFİK ÇİLESİ!

Atatürk Havalimanı’nı girişinde arttırılan güvenlik önlemleri sonucunda havalimanı girişinde uzun araç kuyrukları oluştu. Bazı yolcular uçuşlarına yetişebilmek için araçlarından inerek valizleriyle yürümek durumunda kaldı.

HAVALİMANI TRAFİK4

28 Haziran’da düzenlenen bombalı saldırı ve 15 Temmuz’da gerçekleştirilmek istenen darbe girişiminin ardından Atatürk Havalimanı’nda arttırılan güvenlik önlemleri havalimanı girişinde uzun araç kuyrukları oluşturdu. Polis ekipleri olası tehditlere karşı önlem olarak Havalimanı’nın ana giriş kısmındaki arama noktalarında güvenliği en düzeyde tutuyor.

HAVALİMANI TRAFİK5

Uçağa yetişmek isteyen yolcular valizleriyle yürümek zorunda kaldı

Havalimanı girişinde alınan tedbirler sonucunda oluşan yoğun trafik nedeniyle araçlar güçlükle ilerlerken, bazı yolcular araçlarından inerek valizleriyle yürümek zorunda kaldı. Uçağa yetişebilmek için araçtan inerek yürüdüklerini belirten bazı yolcular, “Mecburiyetten yürüyoruz yol kapalı olduğu için trafik çok” dedi.

HAVALİMANI TRAFİK2Yeni araç kontrol cebi yapılacak

Önlemleri sıkılaştıran polis ekipleri şüpheli gördükleri araçları havalimanı girişinde bulunan araç kontrol cebine alarak üst ve araç araması yapıyor. Öte yandan havalimanı girişinde bulunan alana aramaların daha rahat bir şekilde yapılabilmesi için yeni araç kontrol cebi de yapılarak önümüzdeki günlerde devreye alınacak.

Havayolu şirketleri ise yolcuların mağdur olmamaları için uçuşlarından 3 saat önce havalimanına gelmeleri tavsiyesinde bulundu.

HAVALİMANI TRAFİK6

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?