logo

AİR ASTANA’DAN DEV İŞBİRLİĞİ

astana_air-1

Kazakistan’ın Bayrak taşıyıcısı Air Astana (KC), Bangkok Havayolları (PG) ile yeni codeshare anlaşması imzaladığını duyurdu.

Tayland merkezli havayolu code-share uçuş yaptığı partner sayısını 6’ya çıkardı. Ortaklık Air Astana yolcularına Tayland’ın ünlü sahil bölgelerine ulaşma imkanı sunacak. Yeni ortaklık Air Astana yolcularına  Samui, Phuket ve Krabi’ye doğrudan ulaşım imkanı sağlayacak.

Air Astana Başkanı Peter Foster yaptığı açıklamada “Bangkok Havayolları  bölgede kapsamlı bir ağ ile  saygın bir Asya taşıyıcı haline gelmiş  ve hizmetleri de mükemmel bir üne sahiptir. Benzer şekilde yüksek kaliteli havayolu olan Air Astana iki bölge arasındaki bağları önemli ölçüde geliştirecek bir codeshare anlaşması imzalamış olmaktan  memnun olmaktadır” dedi.

bangkok_ucak

Bangkok Havayolları Ağ Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Peter Wiesner ise “Air Astana ile yapmış olduğumuz bu yeni codeshare anlaşması yeni bir yapı taşı ve  Bangkok Havayolları’nın devam eden büyümesi için heyecan verici bir gelişmedir. Bu ortaklık Air Astana müşterilerine Tayland’ın popüler destinasyonlarına daha kolay ve sorunsuz erişim imkanı sunmasına izin verecek” diye konuştu.

Bangkok Havayolları ile seyahat edecek olan Air Astana yolcuları direk check-in, lounge girişi ve uçak içi  yemek servisleriyle butik bir havayolun profesyonel  hizmetinin keyfine varacaklar. Bangkok Havayolları ile seyahat eden tüm Air Astana yolcuları ilk uluslararası uçuşlarının ceheck-in işlemini yaptırırken, uluslararası bağlantılı uçuşlarınında biniş kartlarını alabilecekler.

Bangkok Havayolları,Tayland’da  servis verdiği 11 destinasyonun dışında  Bangledeş, Kamboçya, Hong Kong, Hindistan, Laos, Malezya, Maldivler, Myanmar ve Singapur gibi komşu olduğu 13 ülkeye daha uçak seferleri gerçekleştiriyor.

 

APRON24.COM

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?