logo

ANADOLUJET ‘RAMAZAN TIR’I YOLLARDA

1467034045_AnadoluJet__Gorsel1__2_

AnadoluJet, Ramazan ayı boyunca Türkiye’nin dört bir yanına geleneksel Ramazan eğlencelerini taşıyor.

“Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi kapsamında; Sema gösterisi, Kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesi ile AnadoluJet Ramazan Tırı; 27 ve 28 Haziran’da Ankaralılarla yeniden buluşacak.

Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlerle devam ediyor. Ramazan’a özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı yeniden Ankaralılarla buluşacak.

1467034022_AnadolujET_GorselL2

Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı’nın 7 Haziran’da Ankara’da başlayan yolculuğu 27 Haziran’da Antares AVM’de ve 28 Haziran’da ACity AVM’de sonlanacak.

İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat – Karagöz, Sema gösterisi, Kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor.

Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?