logo

ANADOLUJET’LE İÇ HATLAR 49.99 TL

AnadoluJet’ten 16 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Sivas, Elazığ, Bodrum, Konya ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ise Çorlu ve Bodrum istikametine bilet alan AnadoluJet yolcuları, yalnızca 49.99 TL’den satışa çıkan 100 koltuktan birine sahip oluyor.
Ekonomik ve konforlu seyahat fırsatları sunan AnadoluJet, yeni bir kampanyaya imza atıyor. AnadoluJet düzenlediği “Fırsat Koltuğu Kampanyası” ile seçilmiş hatların her birindeki tam 100 koltuğu yalnızca 49.99 TL’den satışa çıkartıyor.

“Fırsat Koltuğu Kampanyası”; AnadoluJet’in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Sivas, Elazığ, Bodrum, Konya’ya ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ise Çorlu ve Bodrum’a düzenleyeceği karşılıklı seferlerini kapsıyor.

16 Şubat -01 Mart 2015 tarihleri arasında web sitesi üzerinden satışa sunulacak kampanyalı biletler ile 19 Şubat – 16 Nisan 2015 tarihleri arasında her gün çocuk, genç, yetişkin tüm yolcu grupları seyahat edilebiliyor. Kampanya sadece tek yön için geçerli sayılıyor. Avantajlı biletler ile uçmak için AnadoluJet web sitesinde belirtilen kampanya kodunun girilerek biletleme yapılması gerekiyor.

Minimum üç gün önce biletleme koşulu bulunan kampanya; sadece seçilmiş destinasyonlar için 100’er koltuk ile sınırlı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?