logo

ANADOLUJET’TEN GENÇLERİ UÇURAN KAMPANYA

AnadoluJet gençlere, ülkemizin kültürel zenginliklerini, tarihi dokusunu yakından görmeleri için destek olmaya devam ediyor.

23 Şubat – 17 Nisan 2015 tarihleri arasında www.anadolujet.com üzerinden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de dahil, tüm iç hat uçuşları için bilet alan JetGençlilerin, aldıkları gidiş-dönüş uçak biletlerinden biri bedavaya geliyor.

anadolujet_genc

“BİR UÇUŞ SİZDEN BİR UÇUŞ BİZDEN”

AnadoluJet’in, gençlik platformu JetGenç, gençleri seyahate doyuruyor. Şimdiye kadar binlerce genci hesaplı ve konforlu seyahat seçenekleriyle hayallerindeki tatile, ailelerine, sevdiklerine ulaştıran JetGenç, “Bir Uçuş Sizden Bir Uçuş Bizden” kampanyası ile üyelerine cazip fırsatlar sunuyor.

23 Şubat -17 Nisan 2015 tarihleri arasında www.anadolujet.com üzerinden yavru vatan K.K.T.C dahil tüm iç hat uçuşları için bilet alan JetGençliler, aldıkları gidiş-dönüş uçak biletlerinden yalnızca birini ödüyor. 27 Şubat-21 Nisan 2015 tarihlerinde gönüllerince seyahat ediyor.

anadolujet-ucak

TÜRKİYE’Yİ GEZME, TANIMA FIRSATI SUNUYOR 

13 -24 yaş arası gençlerin üye olabildiği ve onlara ekonomik seyahatin kapılarını açan AnadoluJet’in gençlik markası JetGenç, gençleri ailelerine, Türkiye’nin eşsiz güzelliklerine ve hayallerindeki tatil bölgelerine kavuşturuyor.

Ayrıca JetGençliler artık klasik haline gelen 10 bilete 1 bilet kampanyası ile hem kendilerinin hem tanıdıklarının uçuşlarından ödül bilet kazanmaya devam ediyor.

Jetgenç üyelik koşulları ve ayrıntılı bilgilere www.jetgenc.net internet sitesinden, AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye ise www.anadolujet.com ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?