logo

ANADOLUJET’TEN “İNDİRİMLİ” FIRSAT KOLTUĞU!

ANADOLUJET ANKARA ESENBOGA HAVALIMANINDAN SEYAHAT EDEN YOLCULARINA OTOPORK HIZMETI SUNARAK PARK SORUNUNU ORTADAN KALDIRIYOR (TG/FOTO:CEMIL YILDIZ)

Halkın havayolu AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Sivas, Elazığ, Bodrum, Uşak, Denizli, Kayseri, Adana, Hatay ve Konya’ya; Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Adana, Bursa, Alanya Gazipaşa ve Sivas’a uçacak yolcularına özel fırsat koltuğu kampanyası düzenliyor.

Ekonomik ve konforlu seyahat fırsatları sunan AnadoluJet, yolcularından büyük ilgi gören “Fırsat Koltuğu” kampanyasına farklı hatlarıyla devam ediyor. AnadoluJet’in “Fırsat Koltuğu Kampanyası” kapsamında seçili hatlara ait sınırlı sayıdaki koltuklar 39.99, 49.99, 59.99 ve 69.99 TL’den satışa sunuldu.

Kampanya kapsamında; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bodrum, Denizli ve Kayseri’ye seyahat edecek AnadoluJet yolcuları ilk 39 koltuk için 39.99 TL, Sivas, Adana, Konya ve Uşak’a ilk 49 koltuk için 49.99 TL, Elazığ ve Hatay’a ilk 59 koltuk için 59.99 TL’den uçabiliyor. Kampanya ayrıca Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Adana’ya ilk 69 koltuk için 69.99 TL, Bursa, Sivas ve Alanya Gazipaşa ’ya ise ilk 39 koltukta geçerli olmak üzere 39.99 TL’den seyahat etme imkânı sunuyor.

BUNLARA DİKKAT! FIRSATI KAÇIRMAYIN…

5 Kasım 2015 – 26 Aralık 2016 tarihleri arasında AnadoluJet web sitesi üzerinden alınacak biletlerde geçerli olan kampanya kapsamında; tanımlı promosyon kodu ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Elazığ, Bodrum, Uşak, Denizli, Adana, Hatay ve Konya’ya; Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Adana, Bursa, Alanya Gazipaşa ve Sivas’a 16 Kasım 2015 – 29 Aralık 2016 tarihleri arasında yolcu tipi sınırlaması olmadan seyahat edilebiliyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kayseri ve Sivas’a 14 Ocak’a kadar bilet alabilecek olan yolcular ise 17 Ocak’a kadar seyahat gerçekleştirebiliyor.

İlk uçuş tarihinden minimum üç gün önce biletleme koşulu bulunan kampanya; ortak uçuşlar ve aktarmalı uçuşları, Ankara’dan Adana’ya, Sabiha Gökçen’den Sivas, Kayseri, Adana, Hatay, Konya’ya Cuma ve Pazar günleri gerçekleşecek uçuşları kapsamıyor.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?