logo

ANKARA-BURSA TÜM BİLETLER 49.99 TL

anadolujet_manset

Türk Hava Yolları’nın düşük maliyetli ve ucuz tarifeli şirketi AnadoluJet, Ankara-Bursa seferlerini çifte ucuzluk  kampanyasıyla başlattı.

AnadoluJet, 9 Temmuz 2015 tarihine kadar sadece Bursa-Ankara ve Ankara- Bursa direkt uçuşları için tüm yolcularına her şey dâhil 49.99 TL’den uçma fırsatı sunuyor.

AKTARMA ÜCRETİNDE BÜYÜK İNDİRİM !

Ayrıca, Bursa (Yenişehir) üzerinden Ankara aktarmalı Erzurum, Trabzon, Diyarbakır, Şanlıurfa, Antalya, İzmir, Van gibi farklı şehirlere seyahat etmek isteyen yolcular için aktarma ücreti sadece 25.99 TL olacak.

Ankara-Bursa seferleri ile Esenboğa Havalimanı ile Bursa Yenişehir Havalimanı arasında haftanın yedi günü sefer düzenlenecek.

Ankara’dan 23:30, Bursa’dan ise 07:00 saatlerinde karşılıklı yapılacak seferler, hem Bursa’ya hem de Bursa’dan diğer şehirlere seyahat edecek yolculara; Ankara üzerinden Erzurum, Trabzon, Diyarbakır, Samsun, Muş, Adana, Antep, Urfa, KKTC, Van, Ağrı, Kars gibi birçok noktaya kısa süre beklemeli aktarmalı uçuş bağlantısı verecek.

AnadoluJet, Bursa varış ve çıkışlı aktarmalı uçuşlarda sunduğu ikinci kampanyası kapsamında Ankara üzerinden Erzurum, Trabzon, Diyarbakır, Samsun, Muş, Adana, Antep, Urfa, Van, Ağrı, Kars gibi daha pek çok noktaya bağlantılı seyahat edecek yolcular için ise sadece 25.99 TL aktarma ücreti uyguluyor.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?