logo

ANTALYA’DAN HANGİ YENİ NOKTALARA UÇACAK ?

SunExpress; Nisan’da Antalya’dan Paris, Strasburg, Lyon, Nantes, Cenevre, Lüksemburg ve Amsterdam uçuşlarını başlatıyor.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Nisan itibariyle Antalya’dan yurt dışı uçuş ağına Avrupa’dan yedi yeni destinasyonu daha katıyor. Yaz sezonuyla beraber Antalya’da yurt dışında 10 yeni hattı uçuşa açacağını açıklayan ve 29 Mart’ta Kopenhag ve Stockholm’e uçmaya başlayan SunExpress, Paris, Strasburg, Lyon, Nantes, Cenevre, Lüksemburg ve Amsterdam uçuşlarına bu ay başlıyor.

sunexpress

İÇ HATLARDA ANTALYA’YI 8 KENTE BAĞLADI

İç hatlarda Antalya’yı 8 kente direkt uçuşlarla bağlayan SunExpress, 29 Mart’ta başlattığı Kopenhag ve Stockholm uçuşlarından sonra bu ay yedi yeni dış hat noktasına daha uçacak. SunExpress, Lüksemburg ve Strazburg’a her Cuma, Cenevre’ye her Çarşamba ve Cumartesi, Paris, Nantes ve Lyon’a her Pazartesi, Amsterdam’a ise her Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri havalanacak.

SunExpress, Mayıs’ta ise Antalya’dan bu yaz son dış hat noktası olan Almanya’da Memmingen’e uçmaya başlayacak. Antalya’nın gelişen potansiyeliyle beraber büyüyen SunExpress,  2015 yaz sezonunda Antalya’dan Avrupa’da uçtuğu ülke sayısını 8’e, destinasyon sayısını ise 35’e çıkaracak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?