logo

ATLASGLOBAL DUBAİ-SHARJAH SEFERLERİNE BAŞLIYOR

FLYING CHEF

Atlasglobal Havayolları, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Sharjah (Birleşik Arap Emirlikleri) hattını açıyor. 26 Mart 2016’dan itibaren gerçekleştirilecek uçuşlarda bilet fiyatları tüm vergi ve harçlar dahil 182 dolardan başlıyor.

Dubai’ye 26 kilometre mesafede bulunan Sharjah’a (Birleşik Arap Emirlikleri) tarifeli seferlerine 28 Mart 2016 tarihinde başlayacak AtlasGlobal, özel bir kampanya yapıyor. Ekonomi sınıfı, tüm vergiler dahil, gidiş-dönüş 182 dolardan başlayan fiyatlar sunan havayolu, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Sharjah’a her gün karşılıklı uçacak. Saat 10:40’da kalkacak uçak, Sharjah’a 15:50’de inecek. Aynı uçak, Sharjah’dan ise 16.50’de kalkarak Atatürk Havalimanı’na 20.30’da ulaşacak.

Atlasglobal yolcuları yurt içinde Adana, Antalya, Kayseri ve Gaziantep’ten, yurt dışında ise Kıbrıs, Bişkek, Lviv ve Tiflis’ten uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Sharjah’a rahatça seyahat edebilecek.

FLYING CHEF VISUAL 2

UÇAN ŞEFLERLE LEZZETLİ UÇUŞLAR

Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında olduğu gibi Sharjah seferlerinde de yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.

Sharjah’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

BUSINESS CLASS’TA AYRICALIKLI UÇUŞ KEYFİ

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Sharjah’a Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?