logo

ATLASGLOBAL KONYA SEFERLERİ BAŞLIYOR

atlasglobal_1

Atlasglobal Havayolları’nın Konya-İstanbul tarifeli seferleri başlıyor.

21 Haziran’da Konya’dan İstanbul’a ilk uçuşunu gerçekleştirecek olan Atlasglobal, seferlerin biletlerini satışa sundu. Atlasglobal’in Konya – İstanbul uçuşları haftanın her günü Konya Havalimanı’ndan gerçekleşecek.

Atlasglobal Havayolları uluslararası arenada izlediği büyüme stratejisini Türkiye uçuşlarına da taşıyarak Konya – İstanbul uçuşlarına başladı. Atlasglobal yolcuları, 21 Haziran’dan itibaren Konya Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanı’na Atlasglobal konforu ve kalitesi ile uçabilecek.

Atlasglobal’in Konya uçuşları haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 22:00’de kalkarak 23:15’de Konya’da oluyor; Konya’dan ise saat 06:50’de kalkarak 08:05’te İstanbul’a varıyor. Atlasglobal’in Konya – İstanbul arasında seyahat eden yolcuları özel fiyat ve ücretsiz ikram gibi avantajlardan yararlanma hakkına sahip oluyor. Konya’dan İstanbul’a günübirlik seyahat imkanı sunan uçuşlar tek yön 59TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Konya’dan yurtdışında Amsterdam, Kopenhag, Paris, Zürih, Londra, Stockholm, Hamburg, Düsseldorf, Tiflis, Bişkek, Mahaçkale, Çimkent, Lviv, Kharkov, Zaporijya, Bağdat, Erbil, Süleymaniye, Dubai (Sharjah), Doha (Katar), Kuveyt, Tahran, Cidde ve Medine’ye aktarma imkanı bulunuyor.

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments