logo

ATLASGLOBAL KUVEYT-BURSA UÇUŞLARI BAŞLADI

atlasglobal_1

Türkiye’nin başarılı havayolu şirketlerinden Atlasglobal’in Kuveyt-Bursa uçuşları başladı. Kuveyt’ten havalanan ilk uçakla Bursa Yenişehir Havaalanı’na inen yolcular çiçeklerle karşılandı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Bursa Yenişehir Havalimanı’na Kuveyt’ten genel ilk uçak indi. Haftanın 5 günü yapılacak seferlerde Atlas Jet’in haftada 3, THY’nin ise 2 sefer yapacağı bildirildi. Bursa Yenişehir Havalaanı’na gelen Kuveyt yolcularının son derece mutlu ve neşeli oldukları gözlendi.

atlas

Mercan Turizm yetkilisi Ömer Vardargir, ilk seferle 110 yolcunun Kuveyt’ten Bursa’ya geldiği söyledi. Vardargir, “Gelen 110 Kuveyt vatandaşı Bursa Crowne Plaza Otel ile Almira Otel’de kalacaklar, transferlerini gerçekleştirdikten sonra Bursa’da 3 gün turları olacak. Gelen misafirlerimizi Uludağ, kapalı çarsı, tarihi çınar, tarihi yerler ve şelale bölgelerini kapsayan 3 günlük bir gezi programı düzenledik” diye konuştu.

Yenişehir Havaalanı’nın canlanması taksicileri de sevindirdi. Yenişehir’de taksicilik yapan Hüseyin Zengin, “Havaalanının canlanması esnafa ve taksicilere de fayda sağlıyor. 2001 yılından beri havaalanımız var. Ama bu yurt dışı seferleri ile bu sefer yüzümüz gülecek” dedi.

HABERİN VİDEOUSU

 

APRON24.COM

 

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments