logo

ATLASGLOBAL-SİGORTA CİNİ İŞBİRLİĞİ KAZANDIRIYOR

SC_Q3_atlasjet

Yurtdışına çıkarken aklınız evinizdeki eşyalarda kalmasın diye Sigorta Cini, Atlasglobal Havayolları işbirliğinde bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında; 15 Temmuz – 15 Eylül tarihlerinde yurtdışı bileti satın alan ilk 10.000 kişiye üç aylık eşya sigortası hediye ediliyor.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, Atlasglobal işbirliğiyle düzenlediği kampanya ile yurtdışına yapılan seyahatlerde hem yazlık hem de kışlık evlerdeki eşyaları güvence altına alıyor. Sigorta Cini, 15 Temmuz – 15 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında www.atlasglb.com web sitesi üzerinden yurt dışı bilet satın alan ilk 10.000 kişiye üç aylık eşya sigortası armağan ediyor.

1470037295_SigortaCini_CEO_Pieter_BasVos

Atlasglobal işbirliğinden duydukları mutluluğu dile getiren Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos, “Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini olarak Atlasglobal ile ortak bir projede yer almaktan dolayı çok memnunuz. Sunduğumuz kampanya ile Atlasglobal’den yurtdışı bileti satın alan ilk 10.000 kişinin yaşam alanı olan evlerinde gerçekleşebilecek risklere karşı koruma altına alan eşya sigortası hediye ediyoruz” dedi.

Atlasglobal’in yolcusunu en çok seven havayolu vizyonuyla sektöründe öncü markalarla işbirliğine giderek yolcularına sağladığı avantajları genişletmeye devam ettiğini vurgulayan Atlasglobal Kurumsal İletişim Başkanı Nora Alıcı, “Sigorta Cini işbirliği çerçevesinde yurtdışı bilet satın alan ilk 10.000 yolcumuz üç aylık eşya sigortası sahibi olmaya hak kazanıyor. Yurtdışı seyahat eden yolcularımız, Atlasglobal ile ayrıcalıklı uçuş keyfini yaşarken, yolcularımızın evindeki eşyaları Sigorta Cini’nin bünyesinde faaliyet gösteren HDI Sigorta güvencesi ile korunuyor. Atlasglobal olarak, yolcu memnuniyeti ve sadakati çerçevesinde işbirliklerimize ve projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Sigorta Cini’nin portföyünde bulunan 11 sigorta şirketinden biri olan HDI Sigorta kapsamında hediye edeceği ilk ateş eşya sigortası ile Türkiye sınırlarındaki konutlarda bulunan kıymetli eşya haricindeki tüm eşyaları; yangın, yıldırım, infilak, sel-su basması, fırtına, yer kayması ve hırsızlığa karşı 5.000 TL’ye kadar teminat altına alıyor. Depremden kaynaklanacak olan hasarlar poliçe kapsamı dışında bulunuyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.sigortacini.com.tr/urunler/atlas-global-sigorta-cini-hediye-esya-sigortasi linkini tıklayabilir veya Sigorta Cini’nin Türkiye genelinde bulunan mağazalarından birine uğrayabilirsiniz.

1470037292_SigortaCini_logo
Sigorta Cini Hakkında

Türkiye’nin ilk perakende sigorta dağıtım kanalı, NN Grubu’nun yatırımı Sigorta Cini, sigortacılık hizmetini mağazalaştırarak sigortanın kolay ulaşılır olmasını hedefliyor. Türkiye genelinde 6 ilde 20 mağazada 107 çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Sigorta Cini, klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veriyor. Sigorta Cini mağazalarında, müşteri odaklı hizmete büyük öncelik veriliyor. Sigorta Cini mağazalarına sigorta ihtiyacı ile gelen müşterilerin öncelikle sigorta ihtiyaçları kişiye özel olarak analiz edilerek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğu belirleniyor. Sunulan tarafsız danışmanlık hizmetiyle, müşteriler kendi ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü bulma imkânına sahip oluyor. Teklif aşamasında ise poliçe evraklarında bulunan tüm detaylar müşteriler için kolaylaştırılıyor; basit, kolay anlaşılır ve kafa karıştırmayan bir sigorta hizmeti sunuluyor. Sigorta Cini mağazalarında; AKSigorta, AXA Sigorta, ERGO, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Sompo Japan, Acıbadem Sigorta, AIG ve Ray Sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortaları, konut, zorunlu deprem sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi tüm sigorta ürünleri ile NN Hayat ve Emeklilik’in hayat ve bireysel emeklilik ürünleri hakkında danışmanlık hizmeti verilmektedir.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?