logo

ATLASGLOBAL’DEN “ATLASMILES” ATAĞI

atlasglobal_1

Global alanda büyüme hedefleri kapsamında kurumsal kimliğinde girdiği değişim süreci ile havacılık sektöründe dikkatleri üzerine çeken Atlasglobal Havayolları, yolcularına sunduğu sadakat programını da yeniledi. Bugüne kadar “Jetmil” olarak hizmet veren program, yenilenerek zenginleşen içeriği ve sunduğu ek avantajlar ile “Atlasmiles” adıyla yolcuların beğenisine sunuldu.

Atlasmiles2

HER ADIMDA MİL KAZANMA FIRSATI !

Yolcularının seyahatini daha konforlu ve ayrıcalıklı kılmayı hedefleyen Atlasglobal’in yenilenen sadakat programı Atlasmiles, yolcularına eşsiz bir uçuş deneyimi sunuyor. Atlasmiles üyeleri, Atlasglobal Havayolları ile yaptıkları uçuşlarından mil kazanıyor ve kendilerine özel geliştirilen fırsatlardan yararlanabiliyor. Yolcular, havayolu ile yapılan uçuşlardan, alışverişlerden, otel konaklamaları, araba kiralama ve daha pek çok program ortağından yapılan harcamalardan mil kazanacaklar.

Atlasmiles, Bronze, Silver, Gold ve Platinum olmak üzere 4 çeşit üyelik alternatifi sunuyor. Programın giriş kartı olan Bronze üyelik 1.000 “Hoşgeldin Mili” kazanma fırsatı sunarken, her üyelik çeşidi ayrıca farklı avantajlar sağlıyor. Atlasmiles üyeleri uçuş yaptıkça, ön koltuk seçim ayrıcalığı, özel check-in bankosu, ekstra bagaj hakkı, pasaport kontrol sırasından hızlı geçiş, öncelikli boarding uygulaması, ücretsiz Business upgrade hakkı, havalimanı Lounge kullanımı ve daha pek çok ayrıcalık da kendilerinin oluyor. Atlasmiles programı, üyelerine eksik mil satın alma, geçerliliğini yitirmiş millerini kullanma, mil kullanım sürelerini uzatma ve millerini transfer etme ayrıcalıkları tanıyor.

AtlasGlobal-crew

“ATLASMİLES BUSİNESS” İŞ DÜNYASINI UÇURUYOR !

Atlasmiles’ın iş dünyasına özel tasarlanan Atlasmiles Business üyeliği ile şirketler iş seyahatlerini daha karlı, avantajlı ve ayrıcalıklı gerçekleştirebiliyor. Atlasglobal’in küçük misafirleri de unutulmamış. Atlasmiles’a üye olan çocuklar, kendilerine özel fırsatlar ve hediyelerle dolu Atlasmiles Junior Club üyeliği ile Atlasglobal’de eğlenceli bir seyahat geçiriyor.

 “ATLASMİLES GİFT” İLE AYRICALIKLAR DÜNYASI”

Atlasmiles üyeleri, hesaplarında biriktirdiği millerin dilediği kadarını Gift karta aktarabiliyor ve istedikleri kişiye armağan edebiliyorlar. Atlasmiles ile ilgili detaylı bilgi almak ve üye olmak için www.atlasmiles.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments