logo

ATLASGLOBAL’DEN BUSINESS YOLCULARA MÜJDE

atlasglobal_4

Müşteri memnuniyetini her zaman zirvede tutan Atlasglobal Hava Yolları, Business Class Yolcularını SkyTeam Lounge’ta Ağırlıyor…

1467120469_Lounge__2_

Atlasglobal Havayolları, “hayallerin üzerinde bir dünya” sloganıyla yolcularına sunduğu hizmetleri geliştirmeye devam ediyor. Atlasglobal, yolcularını SkyTeam Lounge’ta ağırlamak üzere TAV “primeclass” ile bir işbirliğine imza attı. Business Class yolcuları artık SkyTeam Lounge’ın sunduğu üstün hizmet kalitesinden faydalanabilecek.

Atlasglobal, global havayolu şirketi olma vizyonu çerçevesinde yurtdışındaki uçuş ağını hız kesmeden büyütüyor. Büyüme stratejisi kapsamında hizmet standartlarını da geliştiren Atlasglobal bu çerçevede Business Class yolcularının seyahatlerini daha da konforlu hale getirmek için TAV “primeclass” ile bir işbirliğine gitti. Buna göre, Atlasglobal Business Class yolcuları artık SkyTeam Lounge’ın özel hizmetlerinden yararlanacak.

1467120417_Lounge__1_

Yeni işbirliğiyle yolcularına sundukları hizmetleri daha da üst standartlara taşıdıklarını belirten Atlasglobal Yer İşletme Başkanı Yüksel Atak, “Son 1 yıldır yurtdışında hız kesmeden büyüyoruz, her ay yeni hat açılışlarımız oluyor. Artan destinasyonlarımız ve yeniden düzenlediğimiz sefer saatlerimizle beraber, bağlantılı sefer sayılarımız çoğalıyor, bu da transit yolcu sayısını artırıyor. Büyüyen talep çerçevesinde biz de Business Class ürünümüzü sürekli geliştiriyor, hizmetlerimizin standartlarını artırmaya yönelik atılımlar yapmaya devam ediyoruz. TAV Primeclass işbirliği ile yolcularımızın seyahatlerini daha da özel hale getireceğiz. Tüm yurtdışı ve Kıbrıs Business Class yolcularımız SkyTeam Lounge’ın özel hizmetlerinden yararlanabilecek” dedi.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?