logo

ATLASGLOBAL’DEN KAÇIRILMAYACAK KIŞ FIRSATI

atlasglobal_4

Son dönemde özellikle Avrupa’da uçmaya başladığı yeni destinasyonlar ile dikkat çeken Atlasglobal Havayolları, bu hatlar için 2015-2016 kış dönemine özel fiyatlar sunuyor.

atlas_kis

Atlasglobal’den Avrupa biletini 01-10 Ağustos tarihleri arasında alanlar, 15 Ekim 2015-27 Mart 2016 tarihleri arasında yapacakları seyahatlerde, İstanbul’dan Amsterdam ve Düsseldorf’a gidiş-dönüş 79 Euro’dan, Paris ve Londra’ya ise gidiş-dönüş 119 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatı yakalıyor.

atlas1

AVRUPA’YA UÇAN ŞEFLERİN İKRAMLARI İLE SEYAHAT

Atlasglobal, özel fiyatların geçerli olduğu Amsterdam, Düsseldorf, Paris ve Londra hatlarında yolcularına Uçan Şef hizmeti sunuyor. Uçan Şefler, yolcular ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar sunuyor.

Atlasglobal ile EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak dizayn edilmiş 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin içerikli yiyecek ve içecek ikramı, 25 kg bagaj hakkı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden faydalanıyor.

Bunun yanında, daha ayrıcalıklı bir uçuş tecrübesi yaşamak isteyen yolcular Business Class alternatifini seçerek, 100 cm aralıklı geniş koltuklarda seyahat imkanı, zengin ikram çeşitleri, 35 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan özel fiyatlı biletler Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com ‘dan satın alınabiliniyor.

APRON24.COM

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?