logo

ATLASGLOBAL’DEN YENİ YIL SÜRPRİZLERİ!

atlasglobal_4

Atlasglobal Havayolları, yeni kampanyası ile yurt dışı seyahati düşleyenlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Atlasglobal’den 11 Ocak 2016’ya kadar bilet alanlar, 11 Ocak – 11 Nisan 2016 tarihleri arasında yurt dışına hem konforlu hem de tek yön her şey dahil çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatı yakalıyor.

Konforlu uçuş deneyimi ve genişleyen destinasyon ağıyla dikkat çeken Atlasglobal Havayolları, avantajlı yurt dışı fiyatları ile yolcularına yeni yılın en güzel hediyesini sunuyor.

atlasglobal2

Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’dan ve mobil uygulamalarından 11 Ocak 2016’ya kadar biletlerini alan yolcular İstanbul’dan çok özel fiyatlarla yurt dışına uçma fırsatı yakalıyor.

Atlasglobal’in yolcularına sunduğu İstanbul çıkışlı uçuşlardaki yeni yıl fırsatları şöyle;

Tiflis, Lviv, Kharkiv, Zaporijya 59 USD*
Londra, Paris, Amsterdam, Düsseldorf 79 USD*
Bağdat, Erbil, Süleymaniye, Kuveyt, Bişkek 129 USD*
* İstanbul çıkışlı her şey dahil tek yön EkonomiPlus uçuş fiyatlarıdır

Seyahatlarini Türkiye’nin farklı noktalarından yapmak isteyen yolcular ise sadece 10 USD fark ödeyerek Atlasglobal’in İstanbul aktarmalı uçuşları ile yeni yıl fırsatlarından yararlanabiliyor.

atlas_ucansef_iceri

Yılbaşı kampanyasında da tüm ücretsiz imkanlar aynen geçerli

Atlasglobal’in yılbaşı kampanyasından bilet alan yolcular, EkonomiPlus’ta özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, geniş bagaj hakkı, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Ayrıca Atlasglobal yolcuları, 3 saat ve üzeri uçuşlarda “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlarla farklı bir seyahat anlayışıyla tanışıyor. Atlasglobal, yılbaşı kampanyası ile Londra, Düsseldorf, Amsterdam, Paris, Bişkek ve Kuveyt’e uçan yolcularına Uçan Şef hizmeti sunuyor.

Atlasglobal’in yeni yıl kampanyası biletlerine ve kampanya kurallarına www.atlasglb.com web sitesinden ve yetkili acentelerden ulaşılabiliniyor.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?