logo

BTA “ULUSAL ŞAMPİYON” OLDU

bta_cesur

BTA, European Business Awards’da “Ulusal Şampiyon” oldu.

Türkiye’nin en büyük yiyecek-içecek markalarından olan BTA, Avrupa’nın en iyi şirketlerinin belirlendiği “European Business Awards” Ödül Programı’nda “Ulusal Şampiyon” oldu. “Müşteri odaklılığı” kategorisinde “Ulusal Şampiyon” seçilen BTA, yarışmada Türkiye’yi temsil edecek ve bir sonraki aşamada internet sitesinde halk oylamasıyla yarışacak.

BTA, Avrupa iş dünyasında büyük bir ilgiyle takip edilen, Avrupa’nın en prestijli iş yarışmalarının başında yer alan “European Business Awards” 2015-2016 Ödül Programı’nda ilk aşamayı başarıyla tamamladı. Programa “Müşteri odaklılığı” kategorisinde katılan BTA, ön eleme sonucunda “Ulusal Şampiyon” seçildi.
Bu yıl 9. kez gerçekleştirilen “European Business Awards” Ödül Programı’na 33 Avrupa ülkesinden 32 binden fazla firma katıldı. 33 Ülkeden 10 ayrı kategoride “Ulusal Şampiyon” ilan edilen 678 firma ikinci aşamada yarışmaya devam edecek. Birinci aşamayı tamamlayan ve Avrupa genelindeki şirketlerin uluslararası “Ruban d’Honneur” unvanı için yarışacakları ikinci aşamaya geçen BTA, bundan sonraki süreçte Avrupa’nın en iyisi olmak için yarışacak. BTA’nın başarıya giden hikayesinin anlatıldığı tanıtım videosu, ödül programının ikinci aşamasını oluşturan halk oylaması için 11 Ocak 2016 tarihinden itibaren yarışmanın internet sitesinde yayınlanmaya başlayacak.
Avrupa’nın en parlak şirketlerinin dahil olduğu, temelinde yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik gibi üç farklı alanda şirketlerin yarıştığı bir ödül programı olan European Business Awards, çok daha güçlü ve daha başarılı bir iş dünyası yaratmak amacıyla her yıl yeni adaylar ve finalistlerle büyük bir heyecanla gerçekleştiriliyor.

sadettin_cesur-1

MÜŞTERİ BÜTÜN KONSEPTLERİMİZİN ODAĞINDA

Yurt içinde ve yurt dışında önemli başarılara imza atan BTA’nın European Business Awards Ödül Programı kapsamında “Ulusal Şampiyon” seçilmesini değerlendiren BTA İcra Kurulu Başkanı Saadettin Cesur “BTA olarak European Business Awards’ta Türkiye’yi temsil eden “Ulusal Şampiyon” olmaktan büyük gurur duyuyoruz. En dinamik Avrupa şirketlerinin öne çıkarıldığı ve ödüllendirildiği bu yarışmada “Müşteri odaklılığı” kategorisinde elde ettiğimiz başarının arkasındaki en önemli faktör, misafirlerimizi tüm ürün, servis, hizmet noktası ve konseptlerimizin odağına koymamız” dedi.

HEP ‘ÖNEMLİ OLDUKLARINI’ HİSSETTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ
Değerlendirmesini “Biliyoruz ki yolculuk noktaları; mutlulukların, kavuşmaların, kutlamaların, olduğu kadar; ayrılıkların, hüzünlerin, stres ve yoğunluğun hatta zaman zaman kızgınlığın da olduğu ortak noktalardır” sözleriyle sürdüren Cesur “Bu yüzden de bizim için her misafir, ayrı bir önem taşıyor ve verdiğimiz hizmetlerde de onlara hep ‘önemli’ olduklarını hissettirmeye çalışıyoruz. BTA olarak hizmet verdiğimiz özellikle havalimanları, denizyolları gibi yoğun yolcu trafiğinin yaşandığı tüm alanlarımızda her bir yolcunun memnun ayrılmasına özen gösteriyoruz, güler yüzümüzden asla ödün vermiyoruz” şeklinde konuştu.

HEDEF İLK HATIRLANAN MEKANLAR YARATMAK

Cesur, değerlendirmesine “Müşteri Memnuniyeti” temel prensibimizin altında sağladığımız hizmetler kadar, bizi ziyaret eden misafirlerimiz için belki de ‘en son görülen ama ilk hatırlanan’ mekanlar yaratmanın bilincinde olmamız yatıyor. Yolculuk noktalarının yalnızca yeme-içme ihtiyacını gideren birimlerinden olmaktan ziyade, misafirlerimiz için eşsiz deneyimler yaşatacak farklılıkta ama yine de onlara evleri, ülkeleri, kültürleri kadar yakın atmosferler yaratmaya çabalıyoruz” sözleriyle devam etti. Yarışmanın ikinci aşamasına değinen Cesur “İş dünyasında nasıl başarı elde ettiğimizi daha detaylı olarak anlatabileceğimiz değerlendirme sürecinin bir sonraki aşamasını sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

European Business Awards CEO’su Adrian Tripp ise “BTA ve kendi kategorisinde Ulusal Şampiyon seçilerek ülkelerini temsil edecek tüm şirketleri tebrik ederim. Seçilen tüm şirketler daha güçlü bir iş çevresi oluşturulmasında önemli rol oynuyor” şeklinde konuştu.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?