logo

BU UÇUŞ HİÇ UNUTULMAYACAK !

Singapur Havayolları, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, Airbus 380’le yardım kuruluşu organizasyonu için 300 kişiyi uçuracak.

singapur_a380

Singapur Havayolları’nın ilk defa düzenleyeceği üç saatlik yardım uçuşu 29 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak.

Bu çok özel uçuş; Airbus, Singapur Changi Havalimanı Grubu, SATS ve Shell Aviation gibi Singapur Havayolları ortaklarının yardımlarıyla gerçekleştirilecek.

ucak_ici

İLK DEFA UÇAKLA TANIŞACAKLAR !

Uçuşa, birçoğu daha önce hiç uçağa binme sansı elde edememiş, özel ihtiyaçları olan çocuklar ve engelli yetişkinlerin yanı sıra yoksun yaşlılar ve aileler katılacak.

Uçak içi yemek servisi ve ödüllü uçak içi eğlence sisteminin keyfini çıkarmanın yanı sıra, uçuş süresince Singapur Havayolları’nın dünyaca ünlü kabin ekibi yolculara özel gösteriler sunacak.

EKİP HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEK !

Yer personeli, kabin ekibi ve pilotlardan oluşan Singapur Havayolları gönüllüleri, yolcuların uçuş deneyimlerinin zevkli, unutulmaz ve rahat olması amacıyla her türlü yardımı yapmak üzere hazır bulunacak.

Singapur Havayolları CEO’su Goh Choon Phong, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Biz ve desteğini esirgemeyen ortaklarımız, uçma heyecanını paylaşabileceğimiz için büyük bir mutluluk duymaktayız. Onlara hayatları boyunca çok güzel bir şekilde hatırlayacakları essiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı umuyoruz. Singapur’un 50. kuruluş yıldönümünde topluma destek olmak için üzerimize düseni yapmanın yanı sıra Yardım Kurulusu organizasyonunun desteklediği faydalı birçok program hakkında da farkındalık yaratıyoruz” şeklinde konuştu.

BU UÇUŞ HİÇ UNUTULMAYACAK !

Yardım Kuruluşu Genel Müdürü Ng Ling Ling ise “İlk defa uçmak harika bir deneyimdir. Hayatlarında birçok zorlukla karsılaşan bu insanlar için ise çok ama çok özel bir deneyimdir. Bu faaliyet, bu insanlar için sadece basit bir uçak yolculuğu değildir, bu her şeyin mümkün olduğu inancının bu insanlara verilmesidir. Yardım Kurulusu organizasyonu kişilere bu imkânı sağlayan ve bu insanların hayatta yaşadıkları zorlukların ötesine bakmalarını teşvik eden Singapur Havayolları’na minnettarız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?