logo

BÜLENT SERTTAŞ HAVALİMANI’NDA MAHSUR KALDI!

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş Kazakistan’a gitmek üzere geldiği Atatürk Havalimanı’nda, yoğun kar yağışı nedeniyle seferlerin iptal olması sonucu elinde valiziyle havalimanında saatlerce mahsur kaldı.

bulent-serttas

Olumsuz hava şarları nedeniyle Atatürk Havalimanında yüzlerce sefer iptal edildi. Sefer iptalleri ve gecikmeler nedeniyle binlerce yolcu havalimanında kaldı. Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş da hava muhalefeti nedeniyle havalimanında mağdur olanlar arasındaydı.

bulent-serttas22

UÇAĞI İPTAL OLDU

Kazakistan’ın Almatı şehrine gitmek üzere Atatürk Havalimanı’na gelen ünlü sanatçı, elinde valiziyle havalimanında saatlerce mahsur kaldı. Kar fırtınası nedeniyle uçuşların sekteye uğraması sonucu Kazakistan’a uçamadığını belirten Bülent Serttaş “Yoğun hava şartlarından dolayı, hem de yukarısı çok kalabalıktı. İnsanlar ne yapacaklarını bilemiyorlar. Biz de geldik ve uçağımız önce rötar verdi. En sonunda iptal diye anons geldi. Biz de artık geri çıkıyoruz. Şimdi bagajları almaya çalışacağım. Eve gidebilirsem gideceğim ya da otelde kalacağım” dedi.

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments