logo

BURSA’DAN DİYARBAKIR’A UÇACAK !

anadolujet_bursa

Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Bursa-Diyarbakır uçak seferlerinin başlatılması için harekete geçti. Çelik Anadolujet yönetimiyle görüşerek, seferlerin bir an önce başlamasını sağlayacaklarını açıkladı.

Yenişehir Havaalanı Müdürü Recep Pak ile de bir araya gelen Başkan Süleyman Çelik, Erzurum ve Trabzon’a yapılan uçak seferlerinin doluluk oranları hakkında bilgi aldı.

BURSA-DİYARBAKIR UÇUŞLARI YAKINDA…

Çelik, “Anadolujet’in Yenişehir Uluslararası Havaalanı’ndan Erzurum ve Trabzon’a yapılan seferlere hemşehrilerimizin ve bölge halkının ilgi göstermesi bizi son derece memnun etti. Bu seferlerin artarak devam etmesi, başka illerimize yapılacak seferlerin de önünü açacaktır. Bu çerçevede en kısa sürede Anadolujet inşallah Bursa’dan Diyarbakır’a da uçacak” dedi.

anadolujet_bursa_1

Yenişehir Havaalanı’nın daha faal kullanılmasını sağlanması için çalışmaların devam ettiğine dikkat çeken Başkan Çelik, önümüzdeki günlerde bu konu ile ilgili yeni projelerin de hayata geçirileceğini kaydetti. Çelik “Hedefimiz Diyarbakır seferlerini başlatmak” diye konuştu.

 

 

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments