logo

BUSE TERİM FRANSA’YA NE GÖTÜRDÜ?

buse_terim

Buse Terim, bu akşam İspanya karşısında zorlu sınava çıkacak olan babası Fatih Terim ve milliler için, Fransa’ya bavulunda yaprak sarma ile uçtu.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim Bahçekapılı, hem babasını hem de EURO 2016’da mücadele eden A Milli futbol takımımızı desteklemek için eşi Volkan Bahçekapılı ve yakın dostlarıyla Fransa’nın yolunu tuttu.

5 buçuk aylık hamile olan Buse Terim Bahçekapılı, yola çıkmadan önce tüm tedbirini aldı. Aşerme korkusu yaşayan Terim, Kayseri’den çok sevdiği yaprak sarma sipariş etti.

buse_terim_yaprak_sarma

İstanbul’a getirttiği yaprak sarmaları bavuluna koyan Buse Hanım, daha sonra Paris’e uçtu. Moda blogger’lığı yapan genç anne adayı yaprak sarmaları toplamda 2 bin 794 kilometre bavulunda taşıdı.

Paris’e giden Buse Terim, oradan da Nice’e geçti. Yanında götürdüğü dolmaları instagram’da takipçileriyle paylaşan Terim, altına da şu notu düştü:

“Bir hamilenin dramı. Canın ister diye yanında bavulunda sarma taşımak. Nice’e yanında yaprak sarma getiren anne adayı. Herkese hayırlı iftarlar.”

Ülkelerin gümrük kurallarına göre yurt dışına kayıt ve kontrol dışı gıda madesi çıkarmak ve gidilen ülkeye yanında gıda maddesiyle girmek yasak.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?