logo

ÇOCUKLARDAN BABALAR GÜNÜ FİLMİ (VİDEOLU)

pegasus_cocuk-10

Pegasus, çocuklarının gözünde süper kahraman olan babalara yönelik “Babalar Günü” filmi hazırladı.

Pegasus Hava Yolları’nda çalışan üç baba ve çocuklarının rol aldığı filmde, 2.Kaptan Pilot Murat Özdoğan’ın 7 yaşındaki kızı Ecem ve 4 yaşındaki oğlu Egemen, Kabin Amiri Volkan Gözal’ın 3,5 yaşındaki oğlu Sıraç Efe ve Pegasus İzmir İstasyon Müdürü Aytaç Yıldız’ın 7 yaşındaki kızı Nehir babalarını anlattı. Çocukların babalarını betimlemelerinden yola çıkarak birer süper kahraman illüstrasyonunun çizildiği film, sosyal medyada büyük beğeni aldı.

Pegasus Hava Yolları’nın tüm babaların “Babalar Günü”nü kutlamak ve babalar gününe özel kampanyasını duyurmak üzere hazırladığı ve sosyal medyada yayınlanan filmde, Pegasus Aile Bireyleri ve çocukları rol aldı.

“Her baba çocuklarının gözünde her şeyi başarma gücüne sahip bir kahramandır” iç görüsünden yola çıkarak hazırlanan filmde, babaları Pegasus’ta çalışan 4 çocuk, kendi gözlerinden babalarını ve yaptıkları işleri anlattı. Bir yandan çocuklar babalarını bir süper kahramanmış gibi tasvir ederken, bir yandan da bir illüstratör çocukların tasvir ettiği babaları bir süper kahraman gibi çizdi.

Filmde Pegasus’ta 2.Kaptan Pilot Murat Özdoğan’ın 7 yaşındaki kızı Ecem, 4 yaşındaki oğlu Egemen, Kabin Amiri Volkan Gözal’ın 3,5 yaşındaki oğlu Efe ve Pegasus İzmir İstasyon Müdürü Aytaç Yıldız’ın 7 yaşındaki kızı Nehir rol aldı.

Pegasus Hava Yolları’nın “Babalar Günü”ne özel düzenlediği kampanya kapsamında babalarına seyahat hediye etmek isteyen misafirler, 19 Haziran 2016’ya kadar biletlerini alarak 1 Ekim – 29 Aralık 2016 tarihleri arasındaki yurt içi uçuşlarında aynı bilette yer alan ikinci kişi için %50 indirimli uçma fırsatı bulabilir. Misafirler kampanya ile ilgili detaylı bilgiye flypgs.com adresinden ulaşabiliyor.

İŞTE BABALAR GÜNÜ FİLMİ

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?