logo

DANSLARIYLA HAVALİMANINI İNLETTİLER!

Atatürk Havalimanı’nda dün ilginç görüntüler yaşandı. Öğrencilerin yaptığı gösteri yolcular ve çalışanların ilgisini çekti. Bir çok yolcu dans gösterisini telefonuyla kaydetti.

site1
İtalya’daki kültürler arasın programa katılmak için arkadaşlarıyla dış hatlar terminaline gelen bir grup öğrenci, seyahat öncesi motivasyonunu artırmak için bir anda şarkı söyleyip dans etmeye başladı.  Bir anda başlayan dansı görenler izlemeye başladı. Özellikle turistlerin yoğun ilgisini çeken dans gösterisini çalışanlarda izledi. Bir ara öğrençilerle beraber dansa katılan turistler ise neşeli dakikalar yaşadı. Dans gösterisin ardından eğitime giden öğrenciler ve onları yolcu etmek için gen arkadaşları toplu fotoğraf çektirdi.

site2

Beste Yıldırım, Kültürler arası programla İtalya’ya gidecek arkadaşları yolcu etmek için geldiklerini söyledi. Öğrencilerin motivasyonunu artırmak için etkinlik yaptıklarını dile getiren Yıldırım, dansı tamamen kafalarından uydurduklarını dile getirdi.

site6Öğrencilerin bunlarla çok eğlendiklerini belirten Sena Tarım ise bir sene boyunca ailelerinden ayrı kalacaklarını, bu danslarla pozitif olarak yarıldığını aktardı. Yolculara da katıldıkları için teşekkür ettiler.

site5

 

 

site3

 

site4

 

APRON24.COM(ÖZEL)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?