logo

DELTA’DAN İNDİRİMLİ KAMPANYA !

delta

Delta Hava Yolları, İstanbul – New York 2016 yaz uçuşlarında indirim fırsatı sunuyor.

Delta Hava Yolları, 2016 yazında İstanbul-Atatürk Havalimanı ile New York-JFK arası aktarmasız olarak seyahat edecek yolculara indirimli bilet fırsatı sunuyor. 2 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak uçuşlar 292 koltuklu Airbus A330-300 uçakları ile gerçekleştirilecek. Wi-Fi ile donatılan bu uçaklar sayesinde yolcular 30 bin feet’te de internetten faydalanabilecek. Yolcular, New York-JFK Havalimanı’ndan Los Angeles, Orlando ve San Francisco da dahil olmak üzere 60’dan fazla noktaya bağlantı imkanına sahip olacak.

UÇUŞLAR 2 MAYIS’TA BAŞLAYACAK

Delta Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Nat Pieper, “Merkezimiz olan New York-JFK’e yaptığımız yatırım sayesinde İstanbul’dan seyahat eden yolculara, Amerika ve ötesinde pek çok noktaya ulaşım imkanı sunuyoruz. Amerika, İstanbul’a ziyaretçi sayısı bakımından da en yüksek pazarlardan biri ve Türkiye ile Amerika arasında sunduğumuz haftalık 4 bin koltuk ile artan talebe cevap veriyor ve yaz boyunca gelen turist sayısının artışını da desteklemiş oluyoruz ” dedi.

Delta’nın İstanbul – New York-JFK uçuş takvimi aşağıdaki gibi:

Uçuş No Kalkış Varış
DL273 İstanbul, 13.00 New York-JFK, 16.50
DL272 New York-JFK, 17.55 Istanbul,11.00 (ertesi gün)

Delta’nın İstanbul uçuşlarında, tamamen yatabilen tüm koltuklarından koridora direk çıkış imkanı olan, Westin Hotels and Resorts’un Westin Heavenly Uçakiçi yastık ve yorgan seti bulunan, ve bölgesel tatlardan oluşan bir menü sunan Delta One kabini bulunuyor. Delta Comfort+ ve Delta Premium Ekonomi sınıfı yolcuları, öncelikli biniş ayrıcalığının yanı sıra Ana kabin Koltuklarından 10 cm. daha geniş koltuk aralığı ve %50 daha fazla yatabilen koltuklardan yararlanıyor. Ayrıca tüm yolcular, uçak içi eğlence sisteminden de faydalanabiliyor.

Delta’nın merkezi olan New York-JFK’de yolcular için, farklı yeme-içme ve alış veriş mekanları gibi pek çok rahatlık ve imkan da sunuyor. Ayrıca Delta One müşterileri, Sky Deck açık hava terası ve özel olarak seçilmiş yiyecek ve içecek alternatiflerinin sunulduğu Delta Sky Club’dan da ücretsiz faydalanabiliyor.

Delta Hava Yolları hakkında:

Delta Hava Yolları yılda yaklaşık olarak 170 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Delta, FORTUNE dergisinin Dünya’nın En Özenilen 50 Şirketi listesinde yer almasının yanısıra son beş yılda dört kez en beğenilen havayolu olmuştur. Buna ek olarak Business Travel News’un düzenlediği ankette dört yıl üst üste bir numaralı havayolu seçilen ilk havayolu ünvanını almıştır. Endüstride lider olan küresel ağı ile Delta ve Delta bağlantılı havayolları altı kıtada 58 ülkede 319 destinasyona hizmet sağlamaktadır. Merkezi Atlanta’da yer alan Delta dünya çapında 80 bine yakın kişiye iş imkanı sağlamakta ve 700’den fazla uçağa sahip bir filoyu yönetmektedir. Delta, SkyTeam küresel ortaklığının kurucu üyesidir ve Air France-KLM ve Alitalia ile endüstrinin lider trans-Atlantik konsorsiyumunda ve Virgin Atlantic ile birlikte yepyeni bir konsorsiyumun içinde yer almaktadır. Dünya çapındaki ortakları ile birlikte Delta müşterilerine, Amsterdam, Atlanta, Boston, Detroit, Los Angeles, Minneapolis/St. Paul, New York-JFK, New York-LaGuardia, Paris-Charles de Gaulle, Salt Lake City, Seattle ve Tokyo-Narita dahil olmak üzere ana merkezler ve pazarlarda günde 15 binden fazla uçuş sunmaktadır. Delta, yerde ve havada müşteri deneyimini zenginleştirmek için havalimanı tesisleri, küresel ürünler, hizmetler ve teknoloji alanlarına milyarlarca dolar yatırım yapmaktadır.

 

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments