logo

DHMİ HEYETİ ATA’NIN HUZURUNDA

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak ve beraberindeki heyet, DHMİ’nin kuruluşunun 84. yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak ve beraberindeki heyet, DHMİ’nin kuruluşunun 84. yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti.
Genel Müdür Funda Ocak, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarından oluşan heyet, Atatürk’ün mozolesine çelenk koyduktan sonra Misakı Milli Kulesi’ne geçti. Buradaki Anıtkabir Özel Defterini imzalayan Ocak, deftere şunları yazdı:

Büyük Atatürk!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin kuruluşunun 84. yılı nedeniyle yöneticilerimizle birlikte huzurundayız.

Kurulduğu günden bu yana “İstikbal göklerdedir” bilinciyle çalışan DHMİ camiası birçok büyük esere imza atmıştır. Özellikle son 15 yılda uygulanan politikalarla Cumhuriyet tarihimizin en büyük ulaştırma projeleri hayata geçirilmiş, ülkemizin her köşesi modern havalimanlarıyla donatılmış, ‘havayolu halkın yolu’ haline getirilmiştir.

Sahip olduğumuz köklü hizmet geleneği ve 84 yıllık birikim ile ülkemize daha büyük eserler kazandırmanın kararlılığı içinde geleceğe yolculuğumuz devam edecektir.

Huzurunda bulunmanın gurur ve mutluluğu ile seni bir kere daha rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhun şad olsun.

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments