logo

EMIRATES’TEN HER ADIMDA BÜYÜK İNDİRİM!

emirates_777-300er

‘My Emirates Pass’ ile Dubai’de daha fazlasını, daha az ödeyerek yapabilmek mümkün…

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. 1 Haziran- 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Dubai’ye ya da Dubai üzerinden aktarmalı olarak seyahat eden yolcular, sadece biniş kartı ve kimlik göstererek Dubai’de birçok özel indirim ve fırsattan faydalanabilecekler.

Emirates Havayolu’nun, Dubai Ekonomik Gelişme Departmanı ile ortaklaşa gerçekleştirdiği çalışma sayesinde, yolcular bu yaz, özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan faydalanarak Dubai’nin keyfini çıkarabilecek. 1 Haziran – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Dubai’ye veya Dubai üzerinden aktarmalı olarak seyahat eden yolcular, sadece biniş kartı ve geçerli bir kimlik göstererek birçok avantajdan faydalanabilecek.

dubai_manzara

‘My Emirates Pass’ sayesinde yolcular, Dubai’de; 65’ten fazla restoranda ve otel yemek alanında özel indirimleri ve teklifleri, çöl safarisinden golf kursuna ve helikopter turuna kadar 10 farklı aktiviteyi ve spa alternatiflerini, uygun fiyatlarla değerlendirebilecek.

Ticari Uyumluluk&Tüketici Koruma Sektörü Yetkili Müdürü Mohammad Ali Rashed Lootah, konu ile ilgili olarak; “Dubai Ekonomik Gelişme Departmanı, Dubai’yi ziyaret edenlere unutulmaz bir alışveriş deneyimi vaat ediyor. Biz de Dubai’nin alışveriş, yemek, gezi ve çok daha fazlası için tercih edilmesine yönelik elimizden geleni yapmak istiyoruz. Ekonomik Gelişme Departmanı ve Emirates’in bu ortak girişimi, turistlere ve tüketicilere, Dubai’nin en iyilerini sunmayı hedefliyor” dedi.

My Emirates Pass, Emirates ve Dubai Ekonomik Gelişme Departmanı arasındaki, ziyaretçilere Dubai’nin en iyilerini sunmayı hedefleyen bir dizi ortak girişimden sadece bir tanesi.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?