logo

ETIHAD NEW YORK İÇİN A380’LERİ İKİLEDİ

A380_Etihad_-_In_flight_1

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, artan talep doğrultusunda 1 Haziran 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere New York John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı ile Abu Dabi Uluslararası Havalimanı arasındaki ikinci uçuşunu Residence ve First Apartment kabinleri ile ödül kazanan A380 uçağı ile gerçekleştirecek.

A380 uçakları ile seyahat eden Residence konukları, seyahat deneyimlerini lüks bir konfor ile tamamlıyor. İki kişilik bir oturma odası, bir yatak odası ve ayrı bir banyosu bulunan kabinde, konuklara kişisel yardımcılar hizmet veriyor. First Apartment kabini ise geniş deri koltuğu ve açıldığında 2 metre boyunda yatağa dönüşebilen sediri ile konforlu bir yolculuk sunuyor. First Class konukları ise kendilerine özel banyodan faydalanabiliyor. Ayrıca, Residence ve First Class konukları kabin içi şefler tarafından hazırlanan benzersiz lezzetleri tatma fırsatı yakalıyor.

Her biri doğrudan koridora çıkışa sahip olan Business Studio kabinlerinde ise 2 metre boyunda bir yatağa dönüşebilen koltuklar bulunuyor. Ekonomi sınıfında yer alan akıllı koltuklar ise son teknoloji Panasonic eX3 sistemiyle 750 saatten fazla eğlence ve WiFi dâhil kabin içi bağlantı sunuyor.

New York JFK Havalimanına günlük direk ilk uçuşunu Ekim 2006’da gerçekleştiren Etihad Airways bu yıl bu destinasyondaki 10. yılını kutluyor. Havayolu, halihazırda Abu Dabi ve Amerika arasında (Chicago, Dallas-Fort Worth, Los Angeles, New York JFK, San Francisco ve Washington, D.C. dâhil) haftalık 45 uçuş sunuyor.

1 Haziran 2017’den itibaren geçerli olmak üzere Abu Dabi ile New York JFK uçuş saatleri:

Uçuş No Güzergah Kalkış Varış Uçak
EY 101 AUH JFK 10.10 16.30 A380
EY 100 JFK AUH 22.45 19.50 A380

Not: Kalkış ve varış saatleri yerel saate göre düzenlenmiştir.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?