logo

EUROWINGS 24.99 EURO’YA AVRUPA’YA UÇRUYOR

eurowings1

Lufthansa Alman Hava Yolları’nın düşük maliyetli uçak şirketi Eurowings, 24.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Avrupa’ya uçuyor.

Alman havayolu şirketi Eurowings, düşük fiyatlı haftalar kampanyası ile vergiler dahil 24,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Avrupa’nın birçok şehrine uçmaya başlıyor. Eurowings’in uygun fiyatlı uçuş kampanyasından yararlanmak isteyen yolcuların tek yapması gereken ise havayolunun facebook ve twitter hesaplarına ya da web sitesine girmek ve hızla biletlerini almak.

Lufthansa Group çatısı altında havayolu operasyonlarını yürüten Eurowings, Avrupa’nın lider low-cost havayolu olarak uygun maliyetli non-stop uçuş ağını genişletiyor. Eurowings, Almanya’dan sonra yeni merkezi Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan 30 Ekim 2016 itibariyle ilk kez 16 noktaya cazip fiyatlarla uçuş imkanı sunacak.

eurowings3
Uygun fiyatlı haftalar kampanyasının ilk haftasında 24,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla gerçekleşecek uçuşlar: Hamburg, Düsseldorf ve Köln üzerinden Stockholm; 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Düsseldorf ve Viyana üzerinden Alicante; 44,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Köln, Düsseldorf, Hannover ve Sttutgart üzerinden İzmir; 24,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Stuttgart, Köln, Hannover ve Viyana üzerinden Londra; 24,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Hamburg, Berlin, Dresden, Leipzig ve Rostock üzerinden Köln; 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Düsseldorf, Hamburg ve Köln üzerinden Manchester; 24,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Düsseldorf ve Sttutgart üzerinden Polonya’nın Varşova, Katowice, Kraków ve Wrocław parkurlarını içerecek.

Eurowings’in uygun fiyatlı haftalar kampanyasından yararlanmak ve cazip fiyatlarla Avrupa’ya seyahat etmek isteyen yolcular, www.eurowings.com ve www.lufthansa.com’dan ya da 0180-6320320 nolu telefon üzerinden rezervasyonlarını yapabilirler.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?