logo

EUROWINGS VİYANA MERKEZLİ UÇMAYA BAŞLADI

eurowings-airbus-a320

Avusturya merkezli Eurowings Europe’un ilk uçağı Haziran sonunda Alicante’ye ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

Neredeyse tamamı dolu olan Alicate uçağının yolcuları, Eurowings Europe’un yeni ve eğitimli personeli eşliğinde seyahatlerini tamamladı. Öncesinde, Viyana’daki tüm Eurowings uçakları Eurowings Germany tarafından işletiliyordu.

Viyana – Schwechat merkezli şirketin ilk uçağı, OE-IEW kuyruk tescilli yeni nesil Airbus A320, havayolunun Viyana kalkışlı tüm nonstop uçuşlarına hizmet vermeye devam edecek. Viyana’dan Alicante, Bastia, Roma, Hannover, Palma de Mallorca, Valencia ve Londra Stansted destinasyonlarına seyahat etmek isteyen yolcular Haziran sonu itibariyle biletlerini 29.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alabilecek.

Temmuz ve Ekim ayı sonunda, iki adet A320 uçağı daha Viyana’da hizmet vermeye başlayacak. Ekim sonu itibariyle Eurowings Europe; Fuerteventura, Pisa ve Jerez de la Frontera gibi yeni rotaların da dahil olduğu 15 farklı destinasyona Viyana’dan uçmaya başlayacak.

Eurowings Europe, hizmete girdiği ilk yılın sonunda yaklaşık bir milyon yolcu taşımış olacak.

YENİ EUROWINGS EUROPE

Yeni Eurowings Europe, Eurowings Group’un uygun maliyetli nonstop Avrupa içi uçuşlarını yürütüyor. Yapılan anketlere göre, bugün müşteriler en çok, uygun fiyatları ve değişiklik olmaksızın sunulan direk uçuş bağantıları sebebiyle havayoluna ilgi gösteriyor. Bu iki kriter, uçuş seçiminde büyük önem taşıyor. Bu sebepten ötürü, Lufthansa Group çatısı altında operasyonlarını yürüten havayolu şirketi, Viyana’dan uygun maliyetli non-stop Avrupa uçuş ağını genişletiyor.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?