logo

FENERBAHÇE’Yİ BORAJET UÇURUYOR

Borajet Fenerbahçe Uçağı görsel_dekupe

Fenerbahçe Spor Kulübü ve Borajet Havayolları arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla, Borajet, “Fenerbahçe’nin Resmi Havayolu Taşıyıcısı” oldu.

Fenerbahçe futbol, basketbol ve voleybol takımları, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarını, bundan böyle Borajet Havayolları’nın, Embraer 195 modeli yeni nesil uçağı ile gerçekleştirecek.

Anlaşmaya göre, Borajet ayrıca, UEFA Kulüpler Müsabakalarında oynanacak tüm maçların Fenerbahçe forma önü reklam sponsorluğuna da imza attı.

SKRTEL

Fenerbahçe A Futbol takımı, Borajet logolu yeni forması ile ilk kez, 27 Temmuz 2016 Çarşamba akşamı, Fenerbahçe -Monaco maçına çıkacak.

Fatih Akol-Yönetim Kurulu Başkanı..

Borajet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol, “Borajet olarak spora verdiğimiz desteği bu aşamaya taşımış olmaktan ve Fenerbahçe gibi büyük bir camia ile el ele, başarılara ortak olacağımız bu işbirliğinden, büyük mutluluk duyuyorum. Yeni nesil uçaklarımız ve yüksek kaliteye öncelik veren hizmetimiz ile takımlarımızı güvenli, konforlu ve mutlu bir şekilde deplasmanlara uçuracağız. Sponsorluğumuzun sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da Borajet markasına güç katacağına inanıyorum” dedi.

Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Bölgesel Havayolu

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen havayolu olan Borajet Havayolları, dünyanın pek çok ülkesinde saygın örnekleri bulunan “bölgesel havayolu” kavramının ülkemizdeki ilk ve tek örneğidir.

“Güven” ve “kalite”yi esas alan üst düzey bir hizmet anlayışı sonucu hızla büyüyen Borajet, Embraer E-190 ve Embraer E-195 tipi yeni nesil uçaklarıyla seferlerini gerçekleştirmektedir. Türk Hava Yolları’nda “wet lease” uçakları bulunan Borajet Havayolları, THY ile ortak uçuşlar da düzenlemektedir.

Uçak ve makine mühendisleri uzman kadrosu bulunan ve Embraer uçaklarının bakımını üstlenen Borajet Teknik ise Türkiye Deniz Kuvvetleri’nin de resmi hat ve üst bakım servisi için ATR uçaklarını emanet ettiği tek şirkettir.

Uçaklarında üst düzey güvenlik kadar konfora da önem veren Borajet, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, uçaklarında, orta koltuğu olmayan sadece Business Class ve Comfort Class bölümleriyle hizmet vermektedir.

Borajet, uçaklarında sadece ikili deri koltuk düzeninin yanı sıra; uçuş boyunca rahatlık ve seri şekilde uçağa giriş-çıkış sağlayan geniş koltuk aralıkları da bulunmaktadır. Ferah bir ortamda aralarında kimse oturmadan seyahat eden Borajet yolcuları, yeni nesil uçakların “sessizlik” özelliği sayesinde de huzurlu ve “özel uçak” konforunda bir uçuş tecrübesi yaşamaktadır.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?