logo

GALATASARAY UMUT BULUT İÇİN KAYSERİ’YE UÇTU!

Galatasaray yönetimi ve futbolcular Ankara’da yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden Umut Bulut’un babası Kemal Bulut’un cenaze törenine katılmak için bu gün özel bir uçakla Kayseri’ye gitti.

GS5

Umut babasının cenaze törenine katılmak için yönetim,futbolcular ve Florya Metin Oktay tesisleri çalışanları Türk Hava Yollarından kiralanan özel bir uçakla Kayseri’ye gitti. Kafileye  Galatasaray eski çalıştırıcısı Mustafa Denizli, Hamza Hamzaoğlu’da katılmak için özel Kayseri’ye gitti. Mustafa Denizle Galatasaray kafilesiyle giderken,Hamza Hamzaoğlu ise Türk Hava Yollarının tarifeli uçağıyla Kayseri’ye gitti.

GS1

Futbolcuların morallerinin bozuk olduğu gözlenirken, sakatlığı ile bir süredir gündemde olan Hamit Altıntop ise arkadaşı Umut Bulut’un babasının cenaze törenine katılmak için koltuk değnekleriyle Kayseri’ye gitti. Bulut ailesinin Kayseri’de bulunan evlerine ise Türk bayrağı çekildi. Acılı ailede Türk bayrağı çekili evde taziyeleri kabul ediyor.

GS3

Merhum Kemal Bulut’un cenazesi bugün memleketi Kayseri’de ikindi namazına mütakip defnedilecek. Haberi duyan Umut Bulut dün sabah saatlerinde hemen Ankara’ya gitmişti. Umut babasının naaşıyla birlikte bugün Ankara’dan Kayseri’ye yola çıktı.

GS4

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments