logo

GENÇ KIZIN ÖLÜMDEN KURTULMA ANI (VİDEOLU)

ucak_dustu_alevli

Dayton Wright Kardeşler havalimanından kalkan BAe-125-700A tipi (Havker H25) özel iş jeti Ohio eyaletine bağlı Akron kentindeki Fulton Havalimanı’na inişe geçtiği sırada düştü.

Dün meydana gelen kazada uçakta bulunan 7’si yolcu ve 2 pilot olmak üzere 9 kişi hayatını kaybetti. Uçağın yan yana bulunan 3 evden ortadakine çarptığı, evde şans eseri kimsenin bulunmadığı bildirildi. Kazayla ilgili konuşan yerel bir polis yetkilisi “Uçağın eve çarpmadan yaklaşık 600 metre önceden elektrik ve telefon tellerine koparttıktan sonra pilotun kontrolü kaybettiğini dedi. ABD Federal Havacılık İdaresi(FAA) kazayla ilgili soruşturma başlattı.

genc_kiz

Bu arada kaza anında çekildiği bildirilen bir video yayınlandı. İnternette bir arkadaşıyla snapchat programıyla görüntülü sohbet yapmakta olan bir genç kız , o sırada hızla irtifa kaybeden uçağın sesini duyuyor ve saniyeler sonra eve çakılan uçağın alev hüzmesi yüzüne böyle yansıyor. İsminin Paige McVeigh olduğu öğrenilen genç kızın korku ve panik anları kameraya böyle yansıdı.

İŞTE O ANLAR…

https://youtu.be/xv50EyCd8-c

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?