logo

HAVA-İŞ SENDİKASI TERÖRÜ LANETLEDİ!

Ankara’daki barış mitingi öncesinde iki canlı bomba patlaması sonucu 95 kişinin can verdiği, 48’i ağır 246 kişinin yaralandığı terör saldırısı ile ilgili olarak, Hava-İş Sendikası resmi sitesinden bir mesaj yayınladı.

HAVA-İŞ

Hava- İş Sendikasının mesajı şöyle:

Vatanımızın bütünlüğünü, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya devletimizin gücünü test etmeye yönelik olarak bugün Ankara’da sivil vatandaşlarımızı hedef alan, her defasında olduğu gibi bu defa da kalleşçe gerçekleştirilen menfur saldırıyı nefretle kınıyoruz.

Ülkemizin lokomotifi olan, aynı zamanda toplumsal olaylara duyarlılık göstererek devletimiz ve milletimiz için her türlü zararlı unsur karşısında tepkilerini dile getirmekten çekinmeyen emekçi kardeşlerimizin teröre karşı omuz omuza verdikleri bir miting esnasında gerçekleştirilen bu hain terör saldırısı kan’dan ve kaostan beslenen terörün gerçek yüzünü bir kez daha meydana çıkarmıştır.

Devletimizin ve milletimizin bekâsının, kanı bozuk hainler dışında her vatandaşımızın ve emekçi kardeşimizin birinci önceliği olduğunun bilincinde olan Hava-iş Sendikası ve üyelerimiz adına, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?