logo

HAVALİMANI İTFAİYECİLERİNİN GURUR GÜNÜ !

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdür Vekili Funda Ocak, havaalanlarında çalısan uçak ve havaalanı yangınlarına müdahale eden itfaiyecilerin (ARFF memurları) gününü kutladı.

funda_ocak-5

Ocak kutlama mesajında “Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü;  her türlü yangın ve kazaya en etkili şekilde müdahale edebilecek ARFF ekibine ve araç filosuna sahiptir.

Güçlü kurtarma ve yangınla mücadele filomuz, ileri teknoloji ile donatılmış 408 araçtan oluşuyor; 1100 ARFF personelimiz,  tüm havalimanlarında 7 gün 24 saat özveriyle görev yapıyor.

Can kurtarmak için canını feda etmekten çekinmeyen cesur ve kahraman ARFF personelimize havacılık camiası ve kuruluş olarak minnettarız. Bu duygularla,  kuruluşumuz ve sektörde hizmet veren tüm ARFF çalışanlarının Türkiye ARFF Memurları Günü’nü tebrik ediyor, üstün başarılarının devamını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

orhan-birdal

UDH MÜŞAVİRİ ORHAN BİRDAL’DAN KUTLAMA MESAJI

Funda Ocak’tan önce DHMİ Genel Müdürlüğü yaparken, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müşavirliğine atanan Orhan Birdal ise ARFF gününü  twitter hesabından yayınladı. Birdal mesajında, “ARFF gününde DHMİ bünyesinde görev yapan tüm ARFF memuru kardeşlerime sağlık, başarı ve kazasız, yangınsız günler diliyorum” dedi.

Biz de apron24.com ailesi olarak canlarını hiçe sayarak uçak yangınlarına müdahale eden, ARFF memurlarının bu önemli gününü kutluyoruz.

 

 

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments