logo

HAVALİMANI TAKSİCİLERİ HABERLERE KIZGIN!

Atatürk Havalimanında yaşanan terör saldırısının ardından sosyal medyada haklarında çıkan yorumlar ve iddialara Taksiciler Kooparatifi Başkanı Fahrettin Can’dan yalanlama geldi.

taksitr1

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooparatifi Başkanı Fahrettin Can, “ Böyle alçakça, böyle namussuzca,kahpece bir iftirayı kabul etmiyoruz”

Sosyal medya’da Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen terör saldırısı sonrası taksicilerin çaresiz yolculardan fahiş paralar istedikleri iddiaları üzerine Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooparatifi Başkanı Fahrettin Can açıklama yaptı.

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooparatifi Başkanı Fahrettin Can, “Olayın hemen akabinde buraya geldiğimizde buralar kan gölüne dönmüştü. Bizim 3 arkadaşımız şehit oldu. Bir tanesi çok ağır yaralı. 11 tane de çeşitli yerlerinden yaralanan arkadaşımız var. Terörün amacı, insanları yıldırmak, sindirmek, korkutmaktır. Ama Allah’ın izniyle bu insanların sağ duyusu onları ezecektir. Biz kahrolsun terör, kahrolsun PKK, kahrolsun IŞID denen bela diyoruz. Bizim arkadaşlarımızın cenazeleri bugün gelecek. Helallik alınacak. Başbakanımız, iç işleri Bakanı ve ulaştırma bakanımız geldi. Gece yanımızdaydılar.” diye konuştu.

fahrettin_can

Sosyal medyadaki fırsatçılık iddialarını sert tepki gösteren Fahrettin Can şöyle konuştu: “Biz canımızla uğraşıyoruz burada, 3 arkadaşımız paramparça olmuş. Bir arkadaşımız ağır yaralanmış. Burada yaklaşık 35-40 tane vefat eden ve yüzlerce yaralılar var. Biz burada yaralı taşıyoruz. Kendi insanlarımızı ve turistleri taşıyoruz. Onlara yardım ediyoruz. Sosyal medyada böyle alçakça, namussuzca ve kahpece bir iftirayı da kabul etmiyoruz. Bu çok ayıp bir şey. Bu namertliktir, yakışmaz. Böyle bir şey varsa bizim arkadaşlarımızdan, buyurun getirsinler plakasını versinler. Hep birlikte deşifre edelim. Böyle bir şey olabilir mi? Kendi arkadaşlarımız kendi cenazeleri üzerinden fahiş fiyatla yolcu taşıyabilir mi? Böyle bir alçaklık olabilir mi? Böyle bir iftira olabilir mi? Böyle namussuzca dışarıdan yazılan o twitlere itibar eden basın mensubu arkadaşlar olabilir mi? Kendilerini şiddetle kınıyorum.”

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?