logo

HAVALİMANINDA KORELİ GURUP İZDİHAMI!

Türkiye’de düzenlenecek olan Asya Pasifik Şarkı Yarışması’na katılacak olan Güney Kore’nin genç Rock grubu CNBLUE İstanbul’a gelişinde Atatürk Havalimanı’nda binin üzerinde hayranı tarafından karşılandı. Sabah erken saatlerde gelen gurubun hayranları saatlerce gurup üyelerini bekledi.Gurup üyeleri Yoğun ilgiden ezilme tehlikesi geçirirken, gurubu çok sayıda polis ve özel güvenlik hayaranlarının arasından araçlarına götürdü.


KORELİ GURUP1

Güney Kore’de 2009 yılında FNC Entertainment şirketi adı altında çıkış yapan 4 üyeli bir rock grubu olan CNBLUE’nun İstanbul’a gelişinde Atatürk Havalimanı’nda Türk hayranlarının ilgisi nedeniyle havalimanında izdiham yaşandı.Saatler öncesinde grubun fanları ellerindeki dövizlerle Dış Hatlar Terminali’nde bekledi. İstanbul’da 28 Ekim’de yapılacak olan Asya Pasifik Şarkı yarışması için tarifeli bir uçakla Seul’den İstanbul’a gelen grup üyeleri gümrüklü sahadan çıkışında hayranlarının ilgisi nedeniyle ezilme tehlikesi atlattı.

KORELİ GURUP2

Polis ve özel güvenlik sanatçıların çıkışına yardımcı olmak için adeta etten duvar örürken fanlar hatıra fotoğrafı çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Güney Koreli sanatçıların fanların ilgisi Atatürk Havalimanı DışHatlar Terminali dışında da devam etti. Aracın etrafını saran fanları grup üyelerini görmek için birbirleriyle yarıştı.Grubun katılacağı festival 63 ülkeden 250’den fazla yayın kuruluşu yayınlayacak.

KORELİ GURUP3
Gurup üyelerini görmeye gelen hayranları, saatlerdir bekliyoruz. Onları gördüğüme değdiğini söylerken,bazı hayranları da mutluluktan ağladı.

KORELİ GURUP 4

APRON24.COM (ÖZEL HABER)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?