logo

HELİKOPTER KAZASINDA ÖLEN PİLOTLAR İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ!

Beylikdüzü’nde dün düşen Eczacıbaşı Holding’e ait helikopterin pilotları Alaattin Nacar ve Ahmet Bulut için Selimiye Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye katılan Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, “Söyleyecek hiçbir şey yok. Çok büyük üzüntümüz var” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

helikopter pilotları7

Büyükçekmece’de dün yaşanan helikopter kazasında hayatını kaybeden pilotlar için Üsküdar Selimiye Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenazede pilotların yakınları gözyaşı döktü.

helikopter pilotları

Cenaze törenine Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, pilotların yakınları ve sevenleri ile çok sayıda asker katıldı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı cenaze namazının ardından pilotlar için askeri tören düzenlendi. Cenaze töreninde pilotların aileleri tabutu okşayarak uzun süre gözyaşı döktü.

helikopter pilotları6

Cenazeye katılan Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, “Söyleyecek hiçbir şey yok. Çok büyük üzüntümüz var” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Cenaze namazının ardından askeri tören düzenlendi. Pilotlardan Alaattin Nacar’ın cenazesi Şile Yeşilvadi Köyü Mezarlığı’na, Ahmet Bulut’un cenazesi ise Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

İki pilotun cenaze törenine Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve çok sayıda havacılık kurumu da çelenk yolladı.

helikopter pilotları10

helikopter pilotları5

helikopter pilotları4

helikopter pilotları8

helikopter pilotları9

helikopter pilotları7

helikopter pilotları 2

helikopter pilotları3

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments