logo

HOSTES OTEL ODASINDA ÖLÜ BULUNDU

Singapur Havayolları_A350-900

Singapur Hava Yolları’nda görev yapan bir kabin memurunun, yerel saatle 31 Ocak’da San Francisco’da otel odasında ölü bulunduğu açıklandı.

Uçuş için otelden ayrılması gereken kabin amiri Vanessa Yeap’ı (38) bekleyen uçuş ekibindeki arkadaşları Yeap’ın otelden zamanında ayrılmaması üzerine gittikleri odasında Vanessa Yeap’ın cansız bedenini buldular.

hostes_vanessa

Singapur Hava Yolları’nda 16 yıldır kabin memuru olarak görev yapan Vanessa Yeap’ın uçuş sonrasında San Francisco’ya ulaştığında iyi hissetmediğini söylediği arkadaşlarınca ifade edildi.

Singapur Hava Yolları’ndan yapılan açıklamada; Singapur yerel zamanı ile 1 Şubat’ta San Francisco’da bulunan bir kabin memurunun ölü olarak bulunduğunu doğruladı. Kabin memurunun ailesine gerekli yardım ve desteğin hızlıca sağlanması için harekete geçildiğinin ifade edildiği açıklamada ayrıca konunun yerel güvenlik güçlerince araştırıldığını daha fazla detayın şuan için paylaşılamadığı ifade edildi.

Vanessa Yeap ve uçuş arkadaşlarının SQ2 sefer sayılı uçuş ile 28 Ocak günü ABD’ne uçtuğu ve 1 Şubat günü SQ1 sefer sayılı uçuş ile dönmelerinin planladığı belirtildi.

16 yıldır kabin memuru olarak Singapur Hava Yolları’nda görev yapan Yeap’ın evlilik hazırlığında olduğu açıklandı.

eric_yeap

Yeap’ın erkek kardeşi ise yaşanan olay sonrasında sosyal medya üzerinden ikilinin çocukluk fotoğrafını paylaşarak “Koko her zaman seni sevecek” yazdı.

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments