logo

IATA KONFERANSI’NA HAVAŞ DAMGASI !

havas_iata_manset

Dünyada yer hizmetlerinde “Global Marka” olma yolunda emin  adımlarla ilerleyen Havaş, Uluslar arası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) Konferası’nın en büyük sponsoru oldu.

Türkiye, Almanya, Letonya ve Suudi Arabistan’da toplam 33 havalimanında 200’den fazla havayolu şirketine yer hizmeti sağlayan Havaş, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) tarafından bu yıl İstanbul’da düzenlenen ‘Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’na Platinum Plus sponsoru olarak destek veriyor.

havas_iata_iceri

Havayolu  ve yer hizmetleri sektöründen 750’den fazla temsilcinin katıldığı üç günlük konferans “Hizmet ve maliyetin kesiştiği noktada değer yaratmak” başlığıyla düzenleniyor. Konferansla birlikte açılan fuarda, Türkiye’de yalnızca Havaş tarafından eğitimlerde kullanılan push back simülasyon aracını deneyimleme imkanı bulan katılımcılar Havaş standına yoğun ilgi gösteriyor.

havas_kursad

Sponsorluk anlaşmasını değerlendiren, Havaş Genel Müdür Vekili Kürşad Koçak, “Havaş olarak, sektör tarafından ilgiyle beklenen IATA Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’nın İstanbul’da gerçekleşmesinden mutluluk duyuyoruz. Türkiye’deki 25 havalimanının yanı sıra Almanya, Letonya ve Suudi Arabistan’da sekiz havalimanında çok sayıda havayolu şirketine yer hizmetleri sağlıyoruz. Türkiye’nin en uzun soluklu yer hizmetleri kuruluşu olarak sektöre dair bilgi birikimi ve deneyimlerimizi aktardığımız bu küresel platformda, paydaşlarımızla bir arada verimli bir sinerji yakaladığımıza inanıyorum” diye konuştu.

 APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments